خانه / کولر آبی / صادرات کولر آبی خورشیدی خانگی و ارزان

صادرات کولر آبی خورشیدی خانگی و ارزان

چرا صادرات کولر آبی های ایران روز به روز در حال افزایش است؟ شاید یک علت ارزان بودن قیمت فروش باشد؟ اما دلیل دیگر هم تنوع مدل از خانگی تا صنعتی و از ساده تا خورشیدی است. ویژگی های دیگر چه چیزهایی هستند؟

بین خرید یا صادرات یک کولر آبی ساده با یک کولر آبی خورشیدی، تفاوت های بسیاری وجود دارد. هر چند هر دو یک کار را انجام می دهند، سرمایش با فرایند سرمایش تبخیری، کاری که کولر آبی برای آن اختراع شده است. این روش ارزان ترین حالت خنک سازی است. بادی که از روی یک دریاچه یا حوض آب می وزد، طبیعی ترین حالت این روش است.
جالب اینجاست که همان هوایی که از روی آب در منطقه خشک کوهستانی یا کویری باعث سرما می شود، در مناطق نزدیک دریا و اقیانوس که رطوبت بالاست، مسبب شرجی شدن و کلافگی می گردد. همین قاعده ساده در خصوص خرید کولر هم صادق است، کولر آبی برای مناطق مشابه مثال بالا مناسب است. پس در هنگام خرید و فروش و صادرات کولر آبی به ایننکته توجه کنید.

نکته قابل توجه دیگر با پیش فرض قرار دادن مطلب بالا، مناسب بودن کولر آبی برای استفاده خانگی است. ارزان بودن یک کولر آبی خانگی به علاوه سلامت هوایی که وارد محیط خانه می کند، کولر آبی را به بهترین گزینه تبدیل می کند. حتی امروزه خورشیدی شدن کولر آبی های خانگی، آن را به بی رقیب ترین محصول در صنعت تهویه و امر صادرات تبدیل کرده است.
کولر آبی خورشیدی، برای استفاده در هر جایی از جهان که روشنایی روز با نور خورشید وجود دارد، مناسب است. مصرف برق کم و ارزان بودن یا بهتر بتوان گفت رایگان بودن برق مورد نیاز برای کار کولر، مزیت اساسی کولر آبی خورشیدی است. این ویژگی بخصوص با توجه به وضعیت اقتصادی مردم جهان برای استفاده خانگی بسیار مهم تر و مفرون به صرفه است.

 

صادرات کولر خورشیدی

در همین راستا و با نظر به وضعیت ارزی و ارزش پول کشور ایران، همچنین وجود پتانسیل های تولید کولر آبی و شناخته شده بودن صنعت کولر سازی ایران در مارکت صادرات جهانی، کولر آبی خورشیدی ایرانی به عنوان محصولی ارزان، باکیفیت و منعطف، دارای مصرف صنعتی و خانگی مورد توجه بسیاری از بازرگانان و تجار فعال در امر صادرات قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …