خانه / کولر آبی / فروشگاه کولر آبی پرتابل و کوچک خورشیدی

فروشگاه کولر آبی پرتابل و کوچک خورشیدی

با ارزان ترین قیمت، برای فروشگاه کوچک خود کولر خورشیدی بخرید. جدیدترین نسل کولرهای خورشیدی از مدل آبی و پرتابل هستند. خنکای همان کولر آبی پرتابل را بدون مصرف برق تجربه کنید.

کولر آبی وسیله کاربردی سرمایشی است. به شرطی که در مکان صحیح نصب شود و در آب و هوای مناسب مورد استفاده قرار گیرد. کولر آبی مخصوص اقلیم خشک است و در مناطق مرطوب نه تنها خنک نمی کند، بلکه رطوبت هوا را افزایش می دهد. دانستن همین نکته ساده، راهنمایی خوبی برای خرید کولر آبی برای فروشگاه ها و مغازه های کوچک است.

بارها شاهد بوده ایم که یا افراد بیان می دارند که کولر آبی های پرتابل برای مغازه و فروشگاه مناسب نیست، اندازه های بزرگتر هم قابل نصب نیست و کولر گازی و سایر ابزار مشابه هم که گران است و اصطلاح نمی ارزد. لذا از پنکه های پرتابل و کوچک استفاده می شود که کارایی چندانی هم ندارد. یا اینکه وارد فروشگاهی می شویم که کولر آبی پرتابل داخل فروشگاه در حال فعالیت است اما فروشگاه را تبدیل به سونا یا رختکن سالن های ورزشی کرده است. دم و رطوبت بالایی که هر مشتری را فراری می دهد.
اخیرا هم با توجه افزایش هزینه ها و فشارهای اقتصادی در فروشگاه هایی که نیازی چندانی به سرمای هوا نیست، عملا کولر یا وسیله مشابهی روشن نمی شود، چراکه پول برق مازاد بر هزینه های دیگر می شود.

 

کولر آبی خورشیدی برای فروشگاه

حال ما فکر تازه ای کرده ایم. کولر آبی هایی که هم پرتابل و قابل جابجایی هستند و هم کوچک بوده و در هر مکانی قابل راه اندازی اند با این تفاوت که با ارائه مشاوره تخصصی و محاسباتی مدلی مناسب فروشگاه شما معرفی می کنیم که بهینه ترین هوا را ایجاد کند. با راهکارهایی ویژه بدون ایجاد خرابی در بنا کولر آبی را بهترین حالت سرماسازی می رسانیم.
علاوه بر تمامی مزایای فوق، عدم نیاز به مصرف برق شهری به سبب سیستم خورشیدی تعبیه شده بر روی کولر آبی، عملا هزینه برق مصرفی را به صفر می رساند. می توان بدون نگرانی به صورت مداوم از کولر آبی خورشیدی استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …