خانه / کولر آبی / لیست قیمت کولر آبی خورشیدی بزرگ

لیست قیمت کولر آبی خورشیدی بزرگ

برای دریافت لیست قیمت کلیک کنید. کولر آبی خورشیدی محصولی کم مصرف که در ۳ مدل برای مصارف کوچک و متوسط قابل استفاده است. با خرید و بهره برداری از این کالا، ۲۵ درصد در مصرف برق کل سال، صرفه جویی می شود.

وسایلی همچون کولر آبی خورشیدی، از جمله تجهیزات خورشیدی offgrid یا مستقل از شبکه برق هستند. به بیانی نه به برق شهری متصل اند و نه نیازی به شبکه برق صفحات خورشیدی دارند. بر همین اساس دارای قیمت نصب و راه اندازی پایین تری نیز می باشند.
عدم نیاز به برق شهری به سبب امکان تامین برق موردنیاز کولر آبی توسط سیستم خورشیدی است که بر روی آن تعبیه شده است و اندازه چندان بزرگ هم ندارد. در مقایسه با برق خورشیدی که برای کل یک بنا راه اندازی می شود و متشکل از ده ها صفحه خورشیدی بزرگ است، کولر آبی خورشیدی بسته به اندازه و مصرف آن بین ۱ الی ۵ صفحه خورشیدی نچندان بزرگ برای شروع فعالیت و تولید برق نیاز دارد. این بخش خورشیدی اغلب به صورت پیش فرض همراه کولر آبی فروخته شده و نصب می گردد.

 

قیمت کولر آبی خورشیدی را بدانید.

قیمت های کولر آبی خورشیدی با توجه به مدل، نوع، جنس بدنه و قطعات و همچنین سیستم خورشیدی به کار رفته در آن به صورت های مختلف لیست می شود. در اینجا به عنوان مثال لیست قیمت ۳ مدل کولر آبی بزرگ خورشیدی را معرفی و ارائه می نماییم. برای دریافت لیست قیمت های به روز و مدل های دیگر می توان با شرکت های تخصصی تهویه مطبوع و فروشنده کولر خورشیدی در تماس بود.

  • کولر آبی: ۶ ساعت کار مداوم، مناسب برای ۱۵۰ مترمربع: ۹٫۲۰۰٫۰۰۰
  • کولر آبی: ۶ ساعت کار مداوم، مناسب برای ۳۵۰ مترمربع: ۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰
  • کولر آبی: ۶ ساعت کار مداوم، مناسب برای ۵۰۰ مترمربع: ۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰

قیمت ها به تومان است.

همچنین با توجه به میزان ساعت کار که در طیف ۳ تا ۲۴ ساعت متغیر است، قیمت ها دچار افزایش یا کاهش می شود. کولر آبی های کوچک تر دارای قیمت پایین تری است. برای مصارف بزرگ از کولر آبی های صنعتی استفاده می شود که شبکه برق خورشیدی استفاده می کنند. با توجه به قیمت گذاری و تولید سفارشی کولر خورشیدی با توجه به نیاز محل نصب، لیست قیمت های مختلفی می توان ارائه داد. جهت دریافت لیست قیمت مورد نیاز خود، ارتباط بگیرید.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …