خانه / کولر آبی / نمایندگی مرکزی کولر آبی بالکنی خورشیدی در ایران

نمایندگی مرکزی کولر آبی بالکنی خورشیدی در ایران

فروش ۲۶ محصول خورشیدی در نمایندگی های ایران آغاز شد. کولر آبی بالکنی یکی از انواع آن است. مقر مرکزی تولید کالاهای خورشیدی برای مصارف کوچک و متوسط در ایران است.

استفاده از انرژی خورشیدی در مصارف بزرگ و صنعتی مدت هاست که در ایران آغاز شده است. همچنین برای سرمایش مرکزی و یا شبکه برق مرکزی ساختمان ها نیز به سبب صرفه اقتصادی بالای سیستم خورشیدی و امکان فروش اضافه بار تولید خورشیدی به اداره برق، مدتی است که این روند به صورت عمومی نیز در حال بهره برداری است. اما هزینه گران و بالای راه اندازی این قبیل سرویس ها که توسط نمایندگی های مختلف صورت می گیرد، سبب شده است که مورد اقبال چشم گیری قرار نگیرد.

 

کولر آبی خورشیدی در ایران

خوشبختانه به تازگی برخی شرکت های دانش بنیان فعال در ایران، قادر به تولید انواع محصولات خورشیدی قابل استفاده در مصارف کوچک و متوسط خانگی و اداری شده اند. تولید ۲۶ نوع کالای خورشیدی و هیبریدی توسط نمایندگی مرکزی این شرکت در ایران، نوید از بازاری اقتصادی و مقرون به صرفه در خرید تجهیزات خورشیدی دارد.
از جمله این ابزار خورشیدی که توسط این نمایندگی تولید می شود، می توان به کولر آبی خورشیدی از نوع بالکنی اشاره کرد. کولر آبی بالکنی مشخصا دارای هواددهی دریچه بالاست.
از جمله مزیت های کولر آبی خورشیدی این نمایندگی مرکزی می توان به سیستم انتقال برق خورشیدی به صورت وایرلس تا ۷۰ متر اشاره کرد. استفاده از این کولر آبی خورشیدی، مصرف آب را تا ۷۵ درصد و مصرف برق در طول سال را تا ۲۵ درصد کاهش می دهد.

تمامی کولر آبی های تولید شده توسط این واحد که به مرحله تولید و تجاری سازی رسیده اند و تا پایان سال ۱۳۹۷ به مرحله فروش عمده در ایران و خارج از آن می رسد، تحت نظارت انجمن استاندارسازی کولر های آبی و کمیته بازنگری برچسب انرژی کولر آبی است. استفاده از آن می تواند به کاهش فوق العاده آلودگی محیط زیست و رشد نزولی هزینه های برق رسانی کمک بسیار کند.
برای خرید و سفارش تولید عمده توسط نمایندگی مرکزی کولر آبی خورشیدی در ایران می توانید با مرکز تخصصی تهویه مطبوع در ایران در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …