خانه / کولر آبی / سرویس کولر آبی خورشیدی مشهد

سرویس کولر آبی خورشیدی مشهد

سرویس کولر آبی خود را به فرد مطمئن بسپارید. سرویس انواع کولر آبی و خورشیدی در شهر مشهد با تکنسین مجرب و متعهد در کمترین زمان فراهم آمده است. این فرایند راندمان کاری را تا ۵۹ درصد افزایش می دهد.

عمر مفید تاسیسات به صورت کلی و میانگین در صورت سرویس مناسب و دقیق بین ۳۰ تا ۴۰ سال است. در خصوص کولر آبی این عدد، رقم ۱۲ سال را نشان می دهد. البته در صورتی که سرویس کولر آبی به صورت صحیح و توسط فرد متخصص انجام شود.
فرانید سرویس در هر شهری، آب و هوایی، میزان استفاده ای و دستگاه کولر آبی متفاوت است. سرویس کولر آبی خورشیدی هم به شدت تابع این موارد است. رشد استفاده از کولر آبی خورشیدی و بهره گیری از فناوری های روز، پد سلولزی و تراکمی، بدنه پلیمری، فیلتر آب و هوا همگی این فکر را القا می کند که کولر آبی خورشیدی نیازی مبرم به سرویس ندارد. حال آنکه هیچ فرقی نمی کند. اگر سرویس به موقع و درست انجام نشود، هر کولر آبی خیلی زود بازده کاری خود را از دست می دهد.

فرقی نمی کند کولر آبی خورشیدی بسیار پیشرفته دارید یا کولر آبی پرتابل یا پشت پنجره ای، هر کولر آبی داستان خود را دارد و سرویس آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مهم این است که بدانیم سرویس کولر واجب است. با سرویس خوب می توان حتی از یک کولر آبی ساده و قدیمی، راندمان کاری در حد بهترین کولر آبی ها دریافت کرد.

 

سرویس کولر آبی چیست؟

جالب است بدانید، فرایند سرویس فقط شامل شستشو و یا تعویض برخی قطعات مثل پوشال نمی شود. روغن گاری و گریس کاری، ارزیابی کیفیت کاری موتور، پمپ و بدنه؛ ارزیابی میزان هواددهی و خنک سازی کولر، دهنه کولر و کانال کشی تنها بخشی از کار است. در صورت لزوم امکان ترمیم بدنه کولر آبی فرسوده نیز مهیاست. تغییر محل نصب با معیارهای استاندارد و محاسباتی یا بهبود محل نصب و همچنین پیشنهاد برای تعمیر یا تعویض برخی قطعه ها با نسل جدید و معرفی کولر آبی های جدید مثل کولر آبی خورشیدی با شرایط ویژه خرید نیز قسمتی از فعالیت کاری سرویسکارهای متخصصی است که از شرکت های معتبر تهویه مطبوع به محل سرویس اعزام می شوند.
تمامی کارهای مورد اشاره در بالا، در شهر مشهد تنها با برقراری تماس از راه های مختلف ارتباطی مهیاست. در صورت لزوم مردم مشهد می توانند قبل از درخواست سفارش سرویس، از خدمات مشاوره و راهنمایی واحد فنی نیز برخوردار گردند.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …