خانه / کولر آبی / هزینه مصرف کولر های آبی خورشیدی جدید

هزینه مصرف کولر های آبی خورشیدی جدید

کولر آبی های جدید دیگر مصرف برق ندارند. با خرید کولر آبی خورشیدی می توان هزینه برق مصرفی از شبکه شهری را به صفر رساند. این حرکت موجب بهبود منابع آب زیر زمینی هم می شود.

انرژی خورشیدی به شدت در کشور ما نادیده گرفته شده است. شاید ارزان بودن، سوخت در ایران موجب شده است که برق تولیدی در نیروگاه ها به عنوان منبع مناسب انرژی با هزینه کم تولید شود و به راحتی مصرف شود. برق مورد استفاده از دو طریق نیروگاه های سوختی و یا توربین های سدها تولید می شود.
اقلیم ایران به سبب خشکی و قرار گرفتن در کمربند نوار زرد، به هیج وجه مناسب این روند تولیدی نیست. حتی سوخت ارزان هم دلیل بر دسترسی کم هزینه و بدون توجه به الگوی مصرف نمی باشد. همین نیروگاه برای خنک سازی از آب و سفره های زیرزمینی استفاده می کنند. در مجموع تولید برق به این ترتیب مناسب نیست و مشکلات جبران ناپذیری به بار خواهد آورد. اولین آن کاهش آب و بحران آب و آخرین آن هزینه های هنگفت انرژی خواهد بود.

بایستی به روش های جدید روی آورد. اگر دولت برنامه ای در این خصوص ندارد. اگر بودجه ای برای احرای برنامه های مبتنی بر انرژی خورشیدی ندارد. خودما باید شروع کنیم تا دین خود به آینده گان را ادا کنیم. دوستی ژاپنی می گفت در کشورهای جهان سوم مردم دائم در حال شکوایه از دولت و حکومت هستند. کسی به فکر شروع بهبود نیست و بهبود را می خواهند. اما در شرق آسیا و ژاپن مردم می گویند اگر جامعه مشکلی دارم من از کجا می توانم آغاز بهبود آن را رقم بزنم. شاید اول خودم بتوانم.
گاهی می توان شعارها خیلی راحت از آنچه فکر می کنید، واقعی کنید. انرژی خورشیدی بستری ندارد. می توان تنها یک خانه را به شبکه خورشیدی تجهیز کرد. گران قیمت است؟ تنها وسیله پر مصرف را به نمونه جدید آن که از سیستم خورشیدی استفاده می کند، ارتقا داد. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

 

کاهش مصرف با خرید کولر آبی خورشیدی

در همین راستا همه می دانیم که کولر از هر نوع که باشد آبی یا گازی در تابستان چقدر بر مصرف ما اثرگذار است. کولر آبی که وسیله سرمایشی رایج تری در ایران است، دارای مدل خورشیدی است. کولر آبی خورشیدی کاملا طراحی بومی داشته و در داخل تولید می شود. صادرات کولر آبی خورشیدی ایرانی به عنوان نماینده جدید صنعت کولر سازی در بازار جهانی به امری معمول تبدیل شده است. اما در داخل به این صورت نیست.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص خرید، هزینه نصب و راه اندازی کولر آبی خورشیدی به صورت عمده، جزئی و تکی می توان با شرکت های متخصص در امر تهویه مطبوع در تماس بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …