خانه / کولر آبی / صادرات کولر آبی خورشیدی ارزان قیمت ایرانی

صادرات کولر آبی خورشیدی ارزان قیمت ایرانی

صادرات طلایی و کسب درآمد میلیون دلاری با محصولی ایرانی رقم خورد. کولر آبی که به سیستم خورشیدی مجهز شده است، با توجه به قیمت ارزان آن با مدل های مشابه خارجی امروزه به شدت مورد توجه بازرگانان خارجی قرار گرفته است.

گرچه افزایش نرخ ارز موجب افت ارزش پول ملی شده است اما در این برهه نیز می توان به درآمدهای خوبی دست پیدا کرد. صادرات یکی از معبرهای عبور از بحران ارز و دور زدن تحریم هاست. اینکه بتوان محصولی پیدا کرد که فقط دارای نمونه ایرانی است و صادرات آن در کمتر از ۵ کشور صورت می گیرد، تکنیکی قدیمی شده است. بازار زعفران، پسته و امثال آن گرچه سود سرشاری در صادرات دارد اما با توجه به شناخت و همه گیر شدن آن، دارای رقیب بسیار و خرد شدن درآمد صادراتی شده است. هرچند در سال های اخیر محصولات ارزان قیمت چینی هم بر کاهش صادرات آن ها اثرگذار بوده است.

در بین برخی از محصولات که کمتر مورد توجه صادرات هستند ولی بازار خوبی بخصوص در کالاهای ایرانی آن ها وجود داشته و دارد و در حال رشد است نیز داریم که رقبای چینی با توجه به قیمت ارزان تر از حد معمول آن در تولید ایرانی به سراغ آن نیامده اند. کولر آبی و کولر سازی یکی از این صنایع است. صادرات کولر آبی ایرانی همواره مورد توجه کشورهای خاورمیانه، افریقایی و بلوک شرق اروپا بوده است.

با رشد فناوری در ساخت کولر آبی ایرانی و همگامی آن با اقلام مشابه، بازار صادرات کولر آبی در سال های اخیر که صنعت ساخت کولر آبی در ایران به دلیل تبلیغات قوی کولر گازی دچار افت شده است، با نرخ رشد سایه ای همراه بوده است. از جمله می توان به صورت اختصاصی به کولر آبی خورشیدی ایرانی اشاره کرد.
گرچه در تولید کولر آبی خورشیدی ایرانی تماما از اجناس ایرانی استفاده نمی شود و تجهیزات خورشیدی آن اقلب وارداتی هستند اما باز هم صرفه اقتصادی ساخت و مونتاژ کولر آبی خورشیدی ایرانی، مشوقی برای صادرات آن به کشورهای همسایه بوده است. ساختار کولر آبی خورشیدی برای کشورهایی که دچار مشکل انرژی بوده و تامین برق برای آن ها معضل است، بسیار مناسب می باشد.

 

شرایط صادرات کولر آبی ایرانی

تولیدکنندگان کولر آبی برقی و یا کولر آبی خورشیدی ایرانی برای بهره مندی از مزایای صادرات این محصول و ارزیابی قدرت فروش در کشورهای مقصد صادرات می توانند با شرکت های تخصصی تهویه مطبوع در ارتباط باشند. همچنین بازرگانان و خریداران انواع کولر آبی ایرانی می توانند برای سفارش و خرید محصول با این مراکز ارتباط گرفته و از خدمات مشاوره ای آن ها بهره مند گردند.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …