خانه / کولر آبی / راهنمای نصب کولر آبی خورشیدی با کیفیت

راهنمای نصب کولر آبی خورشیدی با کیفیت

به نکاتی که در راهنمای استفاده و نصب کولر خورشیدی ذکر نشده توجه کنید. این نکات می تواند راندمان کاری کولر آبی را ۴۰ درصد بیشتر کرده و آن را به کالایی با کیفیت تبدیل کند.

رسیدن به مرحله خرید کولر آبی خورشیدی به عنوان گزینه ای برتر در بازار انواع کولر آبی و گازی و سایر لوازم سرمایشی، نشان از آن دارد که خریدار تحقیقات زیادی در این خصوص انجام داده است. در بازاری که کولر های با کیفیت گازی در مدل های مختلف وجود دارد که می تواند بسیار ظاهر فریب باشد. همچنین نبود یک راهنمای مطمئن و خوب برای تهیه بهترین کولر بازار، خرید کولر آبی خورشیدی گویای این حقیقت است که یا راهنمای خبره ای فرایند را به این مرحله سوق داده یا مشتری بهترین راهنمای ممکن برای خود بوده و از ویژگی ها و مزیت های اساسی کولر خورشیدی آگاه بوده است.

اگر فرض را بر این بگذاریم که تمامی نکات مهم برای نصب کولر خورشیدی طبق آنچه اغلب در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده یا بر اساس گفته های راهنمای نصب و راه اندازی کولر خورشیدی رعایت شده، اما باز هم این پایان کار نخواهد بود. با این مجددا در این متن به برخی از مهم ترین نکات رایج در راهنمای نصب کولر خورشیدی اشاره ای کوتاه می کنیم.

  • قبل از خرید حتما با مشورت گرفتن از یک راهنمای متخصص، نیاز سرمایشی خود را مشخص کنید تا نوع کولر اعم از آبی یا گازی و هواددهی مناسب مشخص کنید.
  • موقعیت فیزیکی محل نصب در هم در نوع کولر تاثیر گذار است. می توان از کولر های ثابت هواددهی بالا، پایین یا از جلو استفاده کرد. همچنین گاهی کیفیت کاری که یک کولر پرتابل و متحرک انجام می تواند انجام دهد از عهده با کیفیت ترین کولر ثابت خارج است.
  • دقت کنید محل نصب کولر بخصوص کولر آبی در خلاف زاویه تابش خورشید و در سایه باشد اما در خصوص کولر خورشیدی، نصب صفحه خورشیدی در ضلع جنوبی بنا و در راستای تابش خورشید باشد تا در تمام ایام سال بیشترین تابش خورشیدی را جذب کند.

پس از نصب کولر، حتما به راهنمای موجود در خصوص سرویس دوره ای و شرایط نگهداری کولر و تجهیزات خورشیدی توجه کنید. کولر آبی خورشیدی، به مانند کولر آبی برقی نیاز به سرویس سالانه بدنه و پوشال ها دارد. پنل های خورشیدی برای اینکه با کیفیت اولیه کار کنند بایستی بر اساس راهنمای موجود بر اساس مدل صفحه، مورد شستشو و غبارگیری قرار گیرند.

تمامی فرایندهای توصیف شده همراه با خدمات فروش و نصب انواع مدل کولر خورشیدی بخصوص کولر آبی خورشیدی که برای اغلب مناطق آب و هوایی ایران مناسب است، توسط مراکز تخصصی  تاسیسات تهویه مطبوع به صورت خدمات پس از فروش عرضه می شود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …