خانه / کولر آبی / کولر آبی کم مصرف خورشیدی

کولر آبی کم مصرف خورشیدی

با یکی از کم مصرف ترین تجهیزات تهویه مطبوع که تحولی در صنعت سرمایشی است، آشنا شوید. کولر آبی خورشیدی راه حلی برای روزهای گرم و کم انرژی است.

سال های بسیاری است که زمین با اثر گرم شدن روبرو است و این فرایند علمی را با نگاهی گذرا تنها به ۱۰ سال اخیر می توان به عینه مشاهده کرد. بارش ها کم شده است، مدت زمان هوای گرم در سال، بحران انرژی در بحث آب و برق، کم شدن جنگل ها و پوشش های گیاهی و در نتیجه رشد بیابان ها و اثرات جانبی مثل ریزگردها و طوفان شن، همگی بر این حقیقت صحه می گذارند.

تامین آسایش حرارتی انسان نیز در همین راستا دچار تشدید و تغییر گردیده است. بیش از پیش از انواع تجهیزات تهویه مطبوع مثل کولر استفاده می شود. این خود بر بحران انرژی و نیاز به اصلاح الگوی مصرف دامن می زند. از سویی برق و آب کم تر و کم تر می شود و از سمتی با افزایش استفاده از وسایلی چون کولر آبی نیاز به آن ها را افزایش می دهد. در نتیجه تهیه انواع انرژی گران قیمت تر از قبل می شود.

در این میان بهترین منبع برای کاهش قیمت انرژی، بهره مندی از انرژی لایزال الهی یعنی انرژی خورشیدی است. منبعی نا تمام و رو به افزایش که در مناطق بیابانی به وفور در دسترس است. جالب است بدانید از منبع خورشیدی می توان خنکای مطبوعی پدید آورد. کولر آبی خورشیدی نسل جدیدی از کولر آبی است که نیازی به برق شبکه شهری ندارد یا برق حاصل از سوخت فسیلی ندارد. این کولر کم مصرف با استفاده از سیستم خورشیدی تعبیه شده در آن توانایی تولید برق از تابش خورشیدی را داراست.

تولید و فروش انواع کولر آبی خورشیدی با دانش و مواد اولیه بومی در کشور آغاز شده است. کولر آبی جدید خورشیدی علاوه بر مصرف کم در برق، با بهره گیری از پدهای پلیمری در سیستم تراکمی از مصرف کم آب قابل توجهی هم برخوردار است. برای سفارش و خرید کولر آبی خورشیدی می توان با شرکت های متخصص در امر تهویه و تبرید ارتباط گرفت.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …