خانه / کولر آبی / کولر آبی خورشیدی رومیزی قابل استفاده در منزل

کولر آبی خورشیدی رومیزی قابل استفاده در منزل

چگونه یک کولر آبی رومیزی بسیار کوچک با قیمت ۲۵۰۰۰ تومان قابل استفاده در منزل داشته باشیم؟ کولری که ارزان، کم مصرف و کاربردی بوده و حتی از قابلیت های ویژه ای مثل کار با انرژی خورشیدی برخوردار باشد؟

کولر آبی های مینی فن یا مینی کولر، فناوری جدیدی هستند که می توانند در اندازه بسیار کوچک روی میز کار شما یا در هر قسمتی از منزل قرار گرفته و مستقیما باد خنک را به سوی شما هدایت کنند. این کولر آبی رومیزی که به اسم کولر آبی USB هم معرف شده است از همان تکنولوژی سرمایش تبخیری استفاده می کند که در کولر آبی های بزرگ تر شاهد آن هستیم.

 

کولر خورشیدی رومیزی

کولر آبی رومیزی پرتابل در ۶ مدل مختلف دارای اندازه متفاوت تولید می شود. طراحی کولر طوری صورت گرفته است که در هر جایی از منزل قابل استفاده است. برخی از مدل ها با برق مستقیم باتری و برخی با باتری و شارژر و فقط با شارژر کار می کنند. دارای دو طرح دو دریچه و تک دریچه بوده و با توان ۲٫۵ وات خنک سازی را انجام می دهد.
واسط تبخیر در این کولر آبی رومیزی به جای پوشال، حباب های ژله ای و یا یخ به صورت مستقیم است. قیمت باورنکردنی این کولر آبی رومیزی که در طیف ۲۵۰۰۰ تا ۸۹۰۰۰ تومان در بازار تعریف شده است، آن را به گزینه ای بسیار ارزان قیمت برای استفاده در منزل تبدیل کرده است.

همچنین با توجه به مصرف برق ۲٫۵ واتی و ورودی برق ۵ ولتی مستقیم این کولر آبی، می توان با استفاده از لایه های نازک خورشیدی، آن را به کولر آبی خورشیدی تبدیل کرد. بدین ترتیب بدون نگرانی از محل نصب در منزل که باید کنار یک سیم برق باشد یا نیاز به استفاده از باتری های قلمی می توان به صورت مستمر تا زمانی که چراغی در منزل روشن باشد یا تابش خورشیدی برقرار باشد از کولر آبی رومیزی استفاده کرد.
این کولر ارزان قیمت و فوق کم مصرف خورشیدی در رنگ های آبی، سبز، صورتی، صورتی تیره، بنفش و نارنجی هم اکنون برای خرید عمده و جزئی همراه با تجهیزات خورشیدی مورد نیاز، آماده ارسال به سرتاسر ایران می باشد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …