خانه / کولر آبی / کارخانه تولید کولر آبی خورشیدی بالازن در تبریز

کارخانه تولید کولر آبی خورشیدی بالازن در تبریز

تبریز از جمله شهرهایی است که به دلیل وجود کارخانه های تولید کولر آبی درخواست خرید انواع کولر در آن برای کشورهای همسایه بالاست اما آیا کارخانه ای برای تولید کولر خورشیدی در مدل های مختلف از جمله نوع بالا زن در تبریز وجود دارد؟
وجود کارخانه های تولیدکننده انواع کولر آبی در تبریز نظیر آیسان خزر، دونار، هایلان و غیره سبب شده است که بسیاری تامین کننده گان و تاجران صنعت تهویه و تبرید و خرید و فروش کولر آبی جلب کارخانه های صنعتی این شهر شوند و به گونه ای تبریز تبدیل به مهد تولید کولر آبی در ایران گردد. بسیاری از این کارخانه های با تولید مدل های مختلف کولر آبی نظیر کولر آبی بالازن توانسته اند نیاز گسترده ای از مشتریان کولر آبی را پاسخگو باشند.
اما امروز تولید انواع مختلف کولر آبی خورشیدی نیز به عنوان محصولی کم مصرف و اقتصادی مورد توجه کشورهای همسایه نظیر عراق که با مشکل تامین برق در بسیاری از مناطق روبرو هستند، قرار گرفته است.
در همین راستا بسیاری از کارخانه های تولید کولر آبی در تبریز می توانند جهت افزایش فروش خود با شرکت هایی که به تولید کولر خورشیدی در سایر مناطق ایران مبادرت ورزیده اند، همکاری نمایند. ارتباط با این کارخانه های کوچک راهکار مناسبی برای کارخانه های بزرگ و قدیمی شهر تبریز برای تولید مدل های جدید کولر آبی خورشیدی نظیر مدل های بالازن آن با اشتراک دانش دو حوزه خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …