خانه / کولر آبی هانیزان / پرفروش ترین کولر آبی هانیزان

پرفروش ترین کولر آبی هانیزان

هانیزان چیست؟ آیا می دانید این برند چه نوع کولر آبی هایی تولید می کند؟ از کجا می توان کولر آبی هانیزان را که یکی از پر فروش ترین محصولات تهویه و تبرید در شمال غرب کشور است، تهیه کرد؟

هانیزان نام برند شرکت زیبا افروز آذر در شمال غرب کشور در شهر تبریز است که از سال ۱۳۷۵ اقدام به تولید انواع بخاری، کولر و آبگرمکن کرده است. محصولات تولید شده توسط شرکت هانیزان از جمله پر فروش ترین اجناس در داخل و البته خارج از کشور برای صادرات به عراق و ترکیه بوده است.
کولر آبی هانیزان در ۳ مدل خارجی با هوادهی ۷۰۰۰ و ۷۵۰۰ با بدنه سفید و جذاب و همچنین پایه دار با هوادهی ۲۸۰۰ مخصوص استفاده در اماکن کوچک تر و اتاق ها طراحی شده است.

یکی از علت هایی که هانیزان را تبدیل به یکی از پر فروش ترین های کولر آبی به صورت ویژه در عراق و کردستان ترکیه کرده است، علاوه بر کیفیت ساخت و قیمت مناسب فروش این کولر آبی، نزدیکی فاصله کارخانه محل تولید کولر آبی هانیزان به این کشورهاست. حضور تولید کننده کولر آبی در شهر تبریز سبب شده است تا علاوه بر استفاده از قیمت مناسب تولید و فروش کولر آبی هانیزان، هزینه حمل و نقل آن برای فروشندگان عمده و فروشگاه های لوازم خانگی و کولر آبی در شمال غرب و غرب کشور و البته کشورهای عراق و ترکیه بسیار مناسب تمام شود.

شایان ذکر شرکت هانیزان با بهره مندی از ۲۵۰ مرکز خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات و ارسال و فروش کولر آبی های خود به سرتاسر کشور می باشد.