خانه / کولر ال جی / پخش کولر گازی ال جی

پخش کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی یکی از باکیفیت ترین برندهای موجود در بازار است. پخش انواع کولر گازی ال جی به صورت جزئی و عمده در سرتاسر ایران با قیمت های باورنکردنی و خدمات نصب و پشتیبانی ویژه و رایگان آغاز شد.

نام ال جی سال های سال است که برای افراد مختلف در تمامی دنیا شناخته شده است. این شرکت کره ای که با شعار زندگی بهتر، سعی در تولید لوازم برقی و خانگی با کیفیت در راستای افزایش آسایش کاربران داشته است، به حق توانسته است با تولید مدل های مختلف کولر گازی و پخش آن در نقاط مختلف جهان متناسب با آب و هوای هر منطقه، این هدف به خوبی نهادینه و اجرا کند.

کولر گازی های ال جی که در ایران پخش و فروش می شود، اغلب از نوع اسپیلت دیواری است. دو کولر گازی های دیواری در دو سری تایتان و نکست در مراکز فروش مختلف پخش می شوند و در اختیار خریداران قرار می گیرند. هر یک از مجموعه ها دارای ویژگی ها و مزیت های مربوط به خود می باشد. کولر گازی های تایتان که در سه دسته Titan Big، Next Titan و New Titan قرار می گیرند دارای قدرت هوادهی های بالاتری هستند و توان پرتاب و پخش هوای سرد در فضای بیشتری را دارند و معمولا برای فضاهای بزرگ مانند دفاتر کار و ادارات پیشنهاد می شوند. کولر گازی های نکست ال جی بالعکس برای استفاده در فضاهای خانگی تهیه و در بازار توزیع و پخش شده اند. قدرت هوادهی این نوع کولر گازی تا حدی کمتری از نمونه مشابه است اما پرتاب باد و پخش هوای مناسبتری برای محدوده های کوچک دارند. این گروه کولر گازی ال حی در ۴ مقوله Next Plus، Next Plus 2، Next One و Next Fighting مدل بندی می شود.

همانطور که اشاره شد کولر گازی های گروه اول ال جی دارای قدرت پخش هوای بیشتری هستند اما گروه دوم که برای مصارف خانگی مناسب است، دارای ویژگی اینورتر هستند که مزیت بزرگ برای مصرف برق در شهرها و ساختمان های مسکونی محصوب می شود. با خرید هر یک از مدل های کولر گازی ال جی لذت سرمای دلچسب در تابستان و گرمای دلنشین در زمستان را می توان تجربه کرد.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …