خانه / کولر آبی / نمایندگی کولر آبی ۱۱۰۰۰ سلولزی انرژی

نمایندگی کولر آبی ۱۱۰۰۰ سلولزی انرژی

فروش انواع کولر آبی سلولزی انرژی با قیمت نمایندگی مهیا شد. مدل ۱۱۰۰۰ این کولر آبی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به بهترین گزینه برای خرید تبدیل شده است.

کولر آبی های سلولزی نسل جدیدی از کولر آبی هستند که به مانند نمونه های قدیمی از روش سرمایش تبخیری برای سرد کردن محیط استفاده می کنند. یکی از تفاوت های مهم این مدل کولر آبی، استفاده از پدهای سلولزی در آن به جای پوشال می باشد.

از جمله معتبرترین و پرفروش ترین برندهای کولر آبی سلولزی می توان به انرژی اشاره کرد که تولیدات محصولات انرژی با کیفیت مطلوب و ویژگی های بسیار مشتری پسند در نمایندگی های مختلف فروش و پخش تجهیزات تهویه مطبوع در سراسر کشور صورت می گیرد.

شاید جالب باشد بدانید که استفاده از پد سلولزی در کولر های انرژی علاوه بر افزایش خنکی هوا و همچنین جلوگیری از پخش باکتری های مضر تنفسی؛ می تواند عمر تعویض قسمت تبخیری کولر آبی را تا ۵ برابر کولر آبی هایی که از پوشال استفاده می کنند، افزایش دهد. به بیانی، اگر در کولر آبی های ساده و قدیمی که از پوشال های عادی برای سرد کردن محیط استفاده می شود و نیاز است تا هر سال یک بار این قسمت تعویض شود تا کولر آبی با همان کیفیت و راندمان ابتدایی کار کند؛ در کولر آبی سلولزی، مدت زمان تعویض بخش سلولزی تا پنج سال می تواند طول بکشد و این خود یکی از مزیت های اقتصادی دیگر خرید کولر سلولزی است.

شایان ذکر است که مدل ۱۱۰۰۰ کولر آبی سلولزی توزیع شده در نمایندگی های فروش کولر، اضافه بر تمامی مزیت های ذکر شده، دارای خصیصه هوادهی بالا برای مراکز صنعتی، دولتی، آموزشی و کلیه اماکن با فضای بزرگ به صورت تک فاز است. این نکته وقتی اهمیت خود را نشان می دهد که بدانیم تمامی مدل های کولر آبی های سلولزی توان بالا که مناسب هوادهی متراژهای بزرگ هستند، با موتورهای ۳ فاز کار می کنند حال اینکه بسیاری از این محل ها دارای برق ۳ فاز نیستند و حتی در صورت داشتن این امکان، استفاده از چنین مدل های کولر آبی برای آن ها دارای صرفه اقتصادی نیست.

فروش و توزیع کولر آبی ۱۱۰۰۰ انرژی در سرتاسر با قیمت نمایندگی، فرصت خوبی برای مراکز بزرگی است که نیاز به سرمای مناسب با هزینه مقرون به صرفه دارند.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …