خانه / کولر آبسال / نمایندگی کولر آبی پرتابل آبسال

نمایندگی کولر آبی پرتابل آبسال

انواع مختلف کولر آبی پرتابل، با برندهای معتبر از جمله آبسال با قیمت نمایندگی در سرتاسر ایران قابل تهیه است.

کولر آبی های پرتابل یکی از انواع کولر آبی های متحرک هستند که اغلب دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشند اما قدرت هوادهی مشابه کولر متحرک بدنه فلزی یا کولر آبی ثابت کم توان هستند. عامل متمایز کننده کولر آبی پرتابل، بخصوص در کولر آبی های پرتابل موجود در نمایندگی های آبسال، ظاهر شیک و مدرن آن می باشد.

یکی از پرفروش ترین انواع مدل کولر آبی آبسال که در نمایندگی های مختلف آن قابل عرضه به مشتریان می باشد، کولر پرتابل AC26 است. این مدل و هم خانواده های آن دارای کاربرد دو گانه پنکه و کولر است و اغلب در دو حالت رومیزی و پایه دار در نمایندگی ها به فروش می رسد.

به مانند اغلب کولر های آبی، دارای سه سرعت کم، متوسط و زیاد است اما علاوه بر ظاهر خاص کولر آبی پرتابل، توان مصرفی پایین آن با توان ورودی ۸۰ وات و پوشش فضای ۱۵ متر مربع یکی دیگر از ویژگی های خاص و منحصر به فرد چنین کولر آبی است که آبسال به صورت پرتابل در نمایندگی های خود می فروشد.

خرید این محصول به قیمت نمایندگی به صورت عمده و جزئی در سرتاسر ایران مهیا است. کولر آبی پرتابل آبسال با کیفیت ساخت چشم نواز و کارایی تضمین شده آن، گزینه مناسبی برای فضاهای کاری کوچک از جمله کانکس ها و مغازه های کوچک می باشد.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …