خانه / کولر آبی / نمایندگی کولر آبی خورشیدی بالازن و سلولزی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی بالازن و سلولزی

صرفه جویی فوق العاده در مصرف انرژی با کولر آبی های خورشیدی تجربه کنید. جدیدترین مدل های این کولر با دریچه بالازن و مجهز به پوشال سلولزی در نمایندگی های مختلف آماده عرضه است.

صرفه جویی در مصرف انرژی، دغدغه امروز و فردای انسانی در دوره و زمانه ای است که به واقع مساله بحران انرژی را با نبود آب یا برق در ساعاتی از شبانه روز تجربه می کنیم. به زودی شاهد افزایش چشمگیر قیمت هزینه مصرفی این حامل ها نیز خواهیم بود. قیمتی بیش از چیزی که در حال حاضر وجود دارد. با این شرایط آیا استفاده از لوازم پرمصرفی نظیر کولر آبی که در بازار و در مغازه ها و نمایندگی برندهای مختلف با رنگ و لعاب خاص عرضه می شود، منطقی است؟

قطعا حذف استفاده با عدم استفاده یا کم کردن استفاده از کولر آبی در فصل تابستان و یا جایگزینی آن با نل جدید وسایل تهویه ای نظیر کولر گازی و فن کوئل، نه از نظر اقتصادی و نه از نظر تغییر در کاهش مصرف انرژی، توجیه پذیر نیست. بلکه راه حل در تغییر فرایند کاری دستگاهی مثل کولر آبی است. بهره گیری از فناوری های جدید در امر کولر سازی می تواند راهگشای این مشکل باشد.

همین اینک این اتفاق در حال بروز است. تولید انواع کولر خورشیدی، کولر آبی سلولزی و مدل های جدید کولر آبی با دریچه های مختلف در کارخانه های نوین کولر و عرضه آن ها در نمایندگی های مختلف، نوید توسعه این قبیل محصولات در آینده خواهد بود.

مزیت استفاده از کولر آبی خورشیدی به عنوان سردمدار تحول در کولر سازی، کاهش فوق العاده مصرف برق است. تولید و تامین برق مورد نیاز توسط سیستم خورشیدی می توان باز سنگینی از شبکه توزیع برق بردارد. پدهای سلولزی به جای پوشال های سنتی علاوه بر طول عمر ۵ برابری، با افزایش راندمان خنک سازی کولر آبی، مدت زمان استفاده از آن را کم خواهد کرد زیرا در زمان کوتاه تری هوای سردتری را تجربه خواهیم کرد.

مدل های مختلف دریچه اعم از پایین زن، بالازن یا دریچه بالا، توانسته کمک اساسی در بهینه سازی معماری ساختمان ها و کانال کشی برای کولر آبی کند. کولر آبی بالازن با امکان نصب در فضاهای محدود و کوچک نظیر بالکن ها، می تواند گزینه مناسب تری به جای انواع کولر آبی پرتابل یا پشت پنجره ای باشد که در نمایندگی های مختلف عرضه می شود و دارای توان هوادهی به مراتب پایین تری است.

حال اگر تمامی این مزیت در یک کولر آبی مجتمع شده باشد با محصولی کاملا دوستدار محط زیست و کاربر پسند روبرو می شویم که علاوه بر کم مصرف بودن، در هر جایی نیز قابل راه اندازی است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …