خانه / کولر آبسال / نمايندگی کولر آبی پرتابل آبسال

نمايندگی کولر آبی پرتابل آبسال

آیا می دانستید با خرید کولر آبی پرتابل آبسال از نمایندگی های معتبر علاوه بر در اختیار داشتن هوای سرد در هر مکانی که فکرش را بکنید می توانید از ضمانت فوق العاده و خدمات پشتیبانی باور نکردنی آبسال برای این مدل کولر آبی نیز بهره مند شوید؟

یکی از دغدغه های مغازه داران و کاسبانی که از مغازه های کوچک یا پرتردد شهر برای کسب و کار خود استفاده می کنند، داشتن هوای خنک و مطبوع در محیط کار در روزهای گرم سال و حفظ فضای کاری و بهم نخوردن چشم انداز محل کسب آن هاست. در بسیاری از این مکان ها شاید بهترین گزینه جایگزینی برای کولر آبی های بزرگ، استفاده از کولر های گازی باشد اما این نکته را نباید از یاد برد که کولر گازی نیز دارای بخشی خارجی است که بایستی در فضای بیرونی نصب شود و همان مشکل نبود جا و خراب کردن ترکیب ویترین و تزیین برخی اماکن را به همراه دارد.

راه حل این مساله در استفاده از کولر پرتابل و تهیه آن از نمایندگی های مجاز است. کولر های پرتابل ارائه شده در نمایندگی ها اغلب به صورت یک تکه هستند و فضای محدودی نیاز دارند، ضمن اینکه هیچ اختلالی در ظاهر محل استفاده نیز ایجاد نمی کنند. اما مساله دیگری که در این جا مطرح می شود، این است که چه نوع کولر پرتابل بهتر است؟ آبی یا گازی؟ جدای از میزان خنک کنندگی و آپشن هایی نظیر ریموت کنترل و وجود حالت خواب که در کولر گازی شاید بیشتر جلوه کند و علت برتری آن نسبت به کولر آبی پرتابل به نظر برسد، باید به این نکته هم توجه داشت که میزان مصرف برق کولر آبی و البته هزینه خرید کولر آبی پرتابل به مراتب کمتر از خرید کولر گازی پرتابل است.

در مقام یک مقایسه می توان صحت این ادعا را نشان داد، انواع کولر آبی پرتابل از توان مصرفی ۸۰ الی ۲۰۰ وات برای کار و سرمایش استفاده می کنند اما کولر گازی پرتابل از توان ۱۴۰۰ الی ۳۰۰۰ وات برای کار خود استفاده می کند. اما تنها مزیت کولر گازی پرتابل در قیاس با کولر آبی پرتابل امکان گرمایش علاوه بر سرمایش در بعضی مدل هاست. البته در صورتی که این ویژگی توجیه اقتصادی در برابر صرف هزینه خرید اولیه و پرداخت هزینه برقی مصرفی در دراز مدت برای خریدار را داشته باشد.

یکی از انواع کولر آبی پرتابل، محصول تولید شده و عرضه شده در نمایندگی های شرکت آبسال است. این کولر آبی پرتابل با توان مصرفی بسیار پایین حدود ۸۰وات و بهره مندی از پایه تنظیم ارتفاع از محصولات خاص شرکت آبسال می باشد که در نمایندگی های مختلف آماده عرضه و فروش در بازار است. قیمت بسیار مناسب این محصول با پشتوانه ضمانت و خدمات پس از فروش آبسال این کولر آبی پرتابل را تبدیل به بهترین گزینه برای خرید کرده است.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …