خانه / کولر آبی / قیمت کولر آبی خورشیدی متحرک و کوچک مشهد

قیمت کولر آبی خورشیدی متحرک و کوچک مشهد

خرید یکی از بهترین و کوچک ترین انواع کولر آبی متحرک خورشیدی تولید شده در مشهد با قیمت مناسب و با امکان ارسال به سرتاسر ایران و خارج از ایران مهیا شد.

کولر آبی های متحرک نمونه ای کوچک از طرح کلی یک کولر آبی هستند که برای محیط های کوچک و فضاهایی که نیاز به سرمایشی داخلی دارند بسیار مناسب بوده و قیمت کم آن ها باعث شده محبوب اغلب مشتریان با هر سطح بودجه باشند.

در هر صورت مدت ها کولر آبی متحرک، وسیله ای کاربردی در منازل و مغازه بوده تا اینکه کولر گازی های اسپیلت دیواری پا به میدان گذاشتند اما قیمت و مصرف برق دو عامل اساسی امکان رقابت کولر آبی متحرک با رقیب مدرن خود بوده است. حتی اینورتردار شدن کولر گازی ها هم نتوانست کولر آبی های متحرک را از میدان خارج کند.

اخیرا با امکان تبدیل کولر آبی های متحرک به کولر خورشیدی، مصرف انرژی این کولر ها بیش از پیش رقابتی شده است و شاید به جرات بتوان بیان داشت که کولر آبی متحرک خورشیدی بسیار فراتر از حتی نمونه خورشیدی کولر های گازی است.

تولید کولر آبی متحرک خورشیدی در شهر مشهد خبر خوشی در صنعت کولر سازی ایران بوده است که توانسته است، گام مهمی در پیشرفت حوزه کولر های آبی و کاهش مصرف انرژی باشد.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …