خانه / کولر آبی / قیمت کولر آبی خورشیدی بزرگ در بازار

قیمت کولر آبی خورشیدی بزرگ در بازار

از آخرین قیمت انواع کولر آبی موجود در بازار در اندازه بزرگ مطلع شوید. قیمت های کولر آبی خورشیدی در چه رنجی متغیر است؟

نوسانات قیمت در بازار ایران به شدت زیاد بوده و تابع عوامل مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فراهنگی است. اغلب تغییرات مربوط به قیمت بایستی تحت تاثیر عرضه و تقاضا باشد که البته این موضوع در کشور به علاوه تمام موضوعات دیگر در قیمت نهایی محصولات موجود در بازار تاثیرگذار است.

شاید یکی از مهم ترین عوامل بی ثباتی قیمت ها و استعلام های موجود همین موج ها باشد. در ماه های اخیر تحولات اقتصادی سیاسی نظیر تحریم ها و افت ارزش پول ملی و رشد قیمت ارز بخصوص دلار در این بالا و پایین شدن ها به شدت اثر داشته است.

بازار کولر آبی هم از این تغییرات سال ۹۷ دور نبود و با رشد قیمت در انواع کولر آبی روبرو بوده ایم. شاید اساسی ترین رشد قیمت برای کولر آبی های خورشیدی و انواع کولر گازی رخ داده است. جایی که تقریبا به صورت کامل وابسته به واردات است. البته حرکت هایی در راستای تولید و عرضه انواع کولر خورشیدی و گازی در بازار صورت گرفته است اما این تولیدات نه کیفیت و نه قدرت فناروانه موجود در نمونه های خارجی را داشته اند.

قیمت کولر آبی

هم اکنون در پایان تابستان ۹۷، قیمت انواع کولر آبی بزرگ دارای توان ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ که از رایج ترین های موجود در بازار است، در طیف ۸۰۰ الی ۲ میلیون تومان متغیر است. انواع کولر آبی خورشیدی نیز با تولید محدودتر در بازار با رنج قیمتی ۲ الی ۸ میلیون تومان قابل عرضه می باشد. تفاوت بزرگ حاصل در دو سر طیف قیمت کولر آبی خورشیدی به سبب تفاوت در ساخت سیستم خورشیدی به کار رفته در مدل های مختلف کولر خورشیدی است.
برای اطلاع دقیق تر از قیمت های بروز و در لحظه مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی می توان با شرکت های فروشنده صنایع تهویه مطبوع در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …