خانه / کولر آبی / قیمت کولر آبی خورشیدی بدون پوشال تبریز

قیمت کولر آبی خورشیدی بدون پوشال تبریز

تفاوت قیمتی انواع مختلف کولر از جمله مدل های خورشیدی یا بدون پوشال به کولر ساده چه میزان است؟ در شهر تبریز به عنوان قلب تپنده صنعت کولر سازی، کدام یک از این کولر ها تولید می شود؟

صنعت کولر سازی در ایران بیش از نیم قرن قدمت دارد و در شهرهای مختلف ایران با قدرت بیشتری توسعه پیدا کرده است. بیشترین تولید کولر در داخل با توجه به تقاضای آب و هوای گرم و خشک ایران، انواع کولر آبی بوده است و کولر گازی طی چند سال اخیر در دستور کار تولید کارخانه های تولید کولر قرار گرفته است. در حال حاضر تبریز به عنوان مهد تولید کولر آبی در ایران در صدر شهرهای تولیدکننده کولر قرار گرفته است.

صنایع کولر سازی تبریز با تولید انواع کولر آبی توانسته اند، علاوه بر پاسخ گویی به نیاز مصرفی داخلی، حجم عظیمی از درخواست های صادراتی را نیز فراهم آورند. مدل های مختلف کولر آبی مثل، کولر آبی ثابت، متحرک، پرتابل، دریچه بالا یا بالازن از جمله پر کاربردترین کولر آبی های تولید شده در تبریز بوده اند. نسل جدیدتر کولر آبی نیز در حال توسعه در بازار و یافتن جایگاه حقیقی خود در خرید و فروش است. کولر آبی های خورشیدی، تراکمی یا بدون پوشال و سلولزی از این جمله اند.

در کولر آبی های جدید تولیدی تبریز شاهد استفاده از فناوری های نوینی در راستای افزایش راندمان کاری خنک سازی و کاهش چشم گیر مصرف انرژی در حوزه آب و برق هستیم. کولر آبی های خورشیدی توانسته اند با تامین صد در صدی برق مورد نیاز خود از انرژی خورشیدی گام مهمی در اصلاح الگوی مصرف انرژی در خصوص استفاده از کولر آبی بردارند و هم اینک مورد توجه ویژه تاجران کشورهای همسایه قرار گرفته است.

استفاده از انواع نوین پوشال، پد سلولزی و یا پدپلیمری، قدم مهم دیگری در خصوص کاهش مصرف آب و همچنین افزایش طول عمر کاری پوشال بوده است. کولر آبی سلولزی که به سبب بهره مندی از پوشال های خاص سلولزی خود به این نام خوانده می شود؛ دارای طول عمر ۵ برابری پوشال است. کولر تراکمی نیز به از آن با عنوان کولر بدون پوشال نام برده می شود، به جای پوشال مجهز به پد پلیمری است که مصرف آب را تا ۷۰ درصد کم می کند.

لازم به ذکر تمامی کولر آبی های جدید در دو مدل ساده و آماده کار با شبکه برق شهری و خورشیدی با امکان کار مستقل تولید می شوند. قیمت نهایی کولر آبی ها با توجه به فناوری مورد استفاده در آن ها تا حدی قابل افزایش است. این افزایش قیمت در خصوص کولر آبی خورشیدی محسوس تر می نماید اما بهتر بدانید که مزیت های اساسی که در عملکرد و مصرف انرژی وجود دارد، در دراز مدت در خصوص قیمت تقریبا بالای کولر آبی، جبران پذیر و قابل بازگشت است. با تماس با شرکت های تخصصی تاسیسات تهویه مطبوع می توان از قیمت و اطلاعات تخصصی کولر آبی های مورد اشاره در بالا و نحوه ارسال آن ها از تبریز اطلاع پیدا کرد.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …