خانه / کولر آبی / قیمت کولر آبی با سلول خورشیدی کم مصرف

قیمت کولر آبی با سلول خورشیدی کم مصرف

آیا از قیمت خرید یک کولر آبی که با سلول خورشیدی کار می کند، اطلاع دارید؟ چنین کولر آبی فوق العاده کم مصرف است.

سلول خورشیدی یک قطعه الکترونیکی شیمیایی است که توانایی تولید الکتریسیته را از درصدی از انرژی خورشید دارد. همین قطعه توانست انقلابی در مصرف انرژی ایجاد کند به گونه ای که تمامی پشت بام های داغ و بلااستفاده خانه ها تبدیل به سرمایه بزرگی برای مالکان آن شود. یعنی با نصب سلول های خورشیدی دیگر مردم می توانستند برق مورد نیاز خانه خود را تامین کنند.

پس از آن تولیدکنندگان لوازم صنعتی و خانگی هم وارد بازار استفاده از انرژی خورشیدی و تجهیز لوازم خود به سلول خورشیدی شدند تا بتوانند نسلی کم مصرف از انواع تجهیزات را ایجاد کنند. کولر خورشیدی هم یکی از همین نوآوری ها بود. در واقع کولر خورشیدی، کولر آبی است که به سلول خورشدی مجهز شده است. به بیانی می توان گفت که کولر خورشیدی باز تولید کم مصرف کولر آبی است و به عنوان نسل جدید کولر آبی است که سال های متمادی مدل های مختلف آن در بازار با قیمت های مختلف به فروش می رسید.

اما هنوز افراد به قیمت دقیق کولر خورشیدی آشنایی پیدا نکرده و واقف نشده اند چون هنوز نمونه های کولر آبی که دارای سلول خورشیدی باشد در بازار مورد مشاهده دقیق و نزیدک خریداران قرار نگرفته است.

باید بدانید که قیمت خرید کولر آبی خورشیدی به سبب افزوده شدن سلول خورشیدی چیزی حدود دو برابر یک کولر آبی عادی است. این قیمت با اضافه شدن باتری ذخیره ساز انرژی خورشیدی به طور محسوسی افزایش پیدا می کند. لذا نیاز است تا قبل از تصمیم به خرید کولر آبی خورشیدی به صورت خاص و ویژه با مجموعه های فروش کولر خورشیدی مشورت کرد تا بر اساس محاسبات دقیق بهترین و مناسب ترین مدل کولر و پنل خورشیدی را با قیمت مناب در اختیار خریدار قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …