خانه / کولر گازی / قیمت کولر گازی دایکین

قیمت کولر گازی دایکین

آیا با برند دایکین در حوزه تهویه مطبوع و کولرهای گازی این برند آشنایی دارید؟ آیا می دانید نسبت قیمت هزینه شده برای خرید انواع کولرهای گازی دایکین نسبت به عمر آن از صرفه اقتصادی بالایی برخوردار است؟ قیمت مناسب کولر گازی دایکین سبب شده که در کشورهای بسیاری مورد توجه و فروش قرار گیرد.

کولر گازی دایکین یکی از دسته محصولات شرکت جهانی دایکین در شهر اوکازای ژاپن است. شرکت تولیدی صنایع تهویه مطبوع دایکین به صورت چندملیتی بوده و در کشورهای مختلف مثل ژاپن، چین، استرالیا، هند، فیلیپن، مالزی و برخی از کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و جنوب افریقا دارای کارخانه، خط مونتاژ و نمایندگی رسمی است. کیفیت محصولات دایکین از جمله کولر گازی های آن در بازار جهانی در حال رقابت با برندهایی نظیر میتسوبیشی، پاناسونیک، فوجیتسو، توشیبا و هیتاچی است. البته قیمت رقابتی و بسیار مناسب کولر گازی دایکین نسبت به رقبای خود سبب شده است که با اقبال جهانی بیشتری روبرو شود. پس جای تعجب ندارد که در عرصه های بین المللی بزرگ نظیر ال کلاسیکو تبلیغات کولر گازی دایکین در حاشیه زمین فوتبال خودنمایی کند.

کولر گازی در ایران توسط شرکت های مختلف و با قیمت های مختلف ولی نزدیک به هم در سال های اخیر به فروش می رسد. اما هنوز مصرف کننده کولر گازی در ایران به قیمت مناسب و به صرفه این کولر گازی آشنایی لازم را پیدا نکرده است. در حال حاضر کولر گازی های دایکین در ایران در ۳ سری FTXG، FTXB و FTY و در ۱۰ مدل با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در خصوص انواع کولر گازی های دایکین و قیمت کولر گازی مذکور، می توان با شرکت های تخصصی فروش و نصب این کولر گازی ارتباط گرفت.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …