خانه / کولر آبی / قیمت پخش کولر آبی چرخ دار خورشیدی در یزد

قیمت پخش کولر آبی چرخ دار خورشیدی در یزد

آیا از قیمت خرید و فروش انواع کولر آبی خورشیدی در شهرهای مختلف ایران نظیر یزد اطلاع دارید؟ آیا کولر خورشیدی چرخ دار هم در بازار پخش و تولید می شود؟

کولر های خورشیدی نسل جدید کولرهای آبی هستند که پیشگام استفاده از انرژی خورشیدی در مصارف خانگی جهت تهویه مطبوع محسوب می شوند. قیمت گذاری کولر های خورشیدی به مانند سایر لوازم و تجهیزات تابع عوامل نظیر مواد اولیه، محل تولید و هزینه های مربوط به حمل ونقل است. علاوه بر این باید توجه داشت که در هنگام خرید کولر خورشیدی، قیمت به دو صورت بیان می شود.

 

قیمت کولر خورشیدی

قیمت ابتدایی که برای کولر خورشیدی وجود دارد همان چیزی است که به مانند سایر محصولات در قیمت گذاری لحاظ شده است یعنی قیمت محصول یا همان کولر خورشیدی به تنهایی. اما باید توجه داشت که این کولر خورشیدی به تنهایی فقط و فقط شامل یک کولر همراه با پنل خورشیدی است که امکان تولید انرژی خورشیدی به برق مصرفی کولر را به صورت مستقیم دارد. در واقع چیزی به عنوان ذخیره سازی همراه آن نیست و نمی توان انتظار داشت که در تمام ساعات شبانه روز هوای سرد تولید کند. اینجاست که صورت دوم قیمت مطرح می شود یعنی قیمت کولر خورشیدی همراه با ذخیره ساز، ذخیره سازها قیمت های متفاوتی دارند و بسته به میزان حجم ذخیره سازی که با واحدهای مختلف از جمله میزان ساعات ذخیره سازی قابل بیان است، قیمت های مختلف دارند و ممکن است معادل با قیمت کولر خورشیدی، هزینه بردار باشند.

این نکته را نباید از خاطر برد که هنوز به علت حجم پایین پخش و فروش کولر آبی خورشیدی در بازار و بازار هدف کوچک آن در بعضی شهرهای مخصوص نظیر یزد، طبس و کرمان، تولید انواع کولر آبی خورشیدی به صورت سفارشی صورت می پذیرد اما باید خاطر نشان کرد که امکان بیش تر سفارشی کردن کولر خورشید مطابق با نیاز مشتری مثل چرخ دار کردن آن هم وجود دارد که به صورت مجزا بر قیمت کولر تاثیر خواهد گذاشت.

 

پخش کولر خورشیدی

بنابراین ارتباط و مشاوره با متخصصین و مراکز پخش چنین کولر هایی می تواند کمک شایانی به افرادی که قصد خرید کولر آبی خورشیدی را دارند، کند تا بتوانند هر چه بهتر در جهت ایجاد دستورات خاص و مورد نظر آن ها، نظیر برآورد امکان چرخ دار کردن کولر خورشیدی یا تولید خاص منطقه آب و هوایی خاص نظیر شهر یزد و البته با قیمت مناسب، توسط چنین مرکز پخش هایی اقدام کنند.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …