خانه / کولر آبی / قیمت عمده کولر آبی خورشیدی سلولزی

قیمت عمده کولر آبی خورشیدی سلولزی

آیا خرید کولر آبی سلولزی به جای کولر با پوشال سلولزی، تاثیر در فرایند کاری آن دارد؟ این تاثیر در کولر آبی خورشیدی به چه صورتی است؟ قیمت عمده این مدل ها چگونه است؟

استفاده از تکنولوژی های جدید در صنایع مختلف به صورت روز افزونی در حال رشد است و باعث بهینگی تجهیزات مختلف می شود. در تهویه مطبوع نیز این امر صادق است و شاهد تولید نسل جدید انواع کولر آبی هستیم. کولر آبی سلولزی که چند سالی است جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده است و مردم آن را با عنوان کولر سلولزی یا کولر کم مصرف می شناسند، تنها از نظر جایگزینی پد سلولزی به جای پوشال سوزنی دچار تغییر شده است. اما همین تفاوت باعث گردیده است که میزان مصرف آب کولر آبی تا ۲۵ درصد کاهش یافته، راندمان کاری کولر آبی از نظر خنک سازی و میزان زمان روشن بودن کولر و همچنین دور موتور مودر استفاده کمتر شود و در نهایت طول عمر پوشال سلولزی نیز نسبت به رقیب خود تا ۵ برابر افزایش یابد.

تمامی این محاسن گرچه بر قیمت نهایی کولر آبی سلولزی اثر افزایشی داشته است اما در دراز مدت قیمت مصرف انرژی را کاهش خواهد داد. تولید تمامی قطعات مورد استفاده در این کولر از جمله قسمت سلولزی و امکان فروش آن با صورت عمده و با قیمت مناسب، پتانسیل حرکت کلی بازار به سمت خرید و فروش عمده کولر سلولزی را نوید می دهد.

از جمله دیگر فناوری های جدید که هنوز به مکان اصلی خود در سبد خرید تامین آسایش حرارتی جامعه چندان راه پیدا نکرده است، کاربرد سیستم خورشیدی در کولر سازی و بویژه در ساخت کولر آبی خورشیدی است. کولری که می تواند برق مورد نیاز خود را از طریق پنل های خورشیدی تولید کند.

گرچه سطح فناوری روز در تولید برق از انرژی خورشیدی با سرعت بالایی در حال رشد است و شاهد استفاده و جایگزینی لایه های نازک خورشیدی به جای صفحات PV خورشیدی در تجهیزات مختلف هستیم اما در داخل کماکان تولید کولر آبی خورشیدی با استفاده از صفحات PV در حال انجام است. جامعه نیز کولر خورشیدی را با این پنل ها شناخته و در حال پذیرش آن است.

نکته مهمی که در خصوص نسل جدیدتر سیستم خورشیدی است، امکان تولید و عرضه لایه های نازک با قیمت عمده تقریبا ۸۰ درصد کمتر از پنل های خورشیدی فعلی است که می تواند به شدت بر تولید و ارائه هر چه بهتر و بیشتر کولر آبی خورشیدی اثرگذار باشد.

تلفیق دو مدل کولر آبی یاد شده کولر آبی بهینه شده ار به دست داده است که در کنار کاهش مصرف برق، مصرف آب را نیز کاهش خواهد داد. کاهش مصرف برق در کولر سلولزی امکان ذخیره سازی انرژی خورشیدی تولید شده در روز را برای ساعت بدون تابش را بیشتر فراهم می آورد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …