خانه / کولر آبی / قیمت خرید کولر آبی خورشیدی ثابت

قیمت خرید کولر آبی خورشیدی ثابت

امکان استعلام قیمت خرید عمده انواع کولر آبی فراهم شد. تامین کنندگان، خریداران و تجار می توانند از اطلاعات جدیدترین مدل های کولر آبی نظیر ثابت خورشیدی جهت صادرات و ارسال به اقصا نقاط کشور اطلاع یابند.

خرید عمده محصولات صنعتی به سبب قیمت بالای این تجهیزات از حساسیت بالایی برخوردار است و اغلب استعلام قیمت طیف گسترده ای از آن و ثابت نبودن قیمت ها بخصوص در امر صادرات با مشکل زیادی همراه است و کار زیادی را می طلبد. اما بهتر است بدانیم که شرکت هایی به صورت تخصصی در حوزه هایی خاص فعالیت دارند و توانایی ارائه قیمت های روز از محصولات خاص را دارند. به عنوان در بخش تهویه مطبوع می توان با ارتباط با این مراکز از آخرین مدل های تاسیسات و تجهیزات نظیر انواع کولر آبی کم مصرف ثابت و انواع کولر آبی خورشیدی مطلع شد و ضمن استعلام قیمت از مشاوره های تخصصی تاسیساتی آن ها نیز برخوردار گردید.

کولر آبی های خورشیدی، نسل نوین کولر آبی هستند که به سبب عدم توسعه چشم گیر در بازار، هنوز اطلاعات فنی و تاسیساتی خاصی از آن ها در دسترس نیست و البته قیمت این مدل کولر برای مشتریان در ابهام به سر می برد. عده ای بر این باورند که قیمت این کولر آبی به استفاده از آن ارزشمند نیست در حالیکه اگر از راهنمایی و مشورت متخصصان صنعت کولر بهره مند شویم، متوجه صرفه اقتصادی بلند مدت استفاده از کولر آبی خورشیدی خواهیم شد.

گرچه به صورت ثابت، قیمت کولر آبی خورشیدی حدودا بین ۳ الی ۵ برابر یک کولر آبی ثابت ساده است اما این هزینه اولیه خرید، در دراز مدت جبران شده و سودآور نیز خواهد بود. به بیان اقتصادی نرخ بازگشت سرمایه خرید کولر آبی خورشیدی یکساله است.

طبق گزاراشات شرکت توزیع برق ایران، کولر آبی در مدل های مختلف ثابت و متحرک، هزینه برق مصرفی مشترکانی را که در زور فقط ۸ ساعت از کولر آبی استفاده می کنند، در ماه حدود ۴ برابر بیشتر می کند، این رقم برای کولر گازی تا ۱۰ برابر قابل افزایش است.  این آمار با فرض استفاده ۸ ساعته در روز در ۳ ماه تابستان به معنی افزایش هزینه پرداختی قبوض به میزان ۱۲ برابر ماه های سرد سال است. اگر تصاعدی پیک بار مصرفی در تابستان را به قیمت بالا اضافه کنیم، مشاهده می شود که چیزی حدود ۱۵ برابر حالت عادی فقط برای ۳ ماه باید بپردازیم.

تمامی اعداد و ارقام بالا با استفاده از کولر آبی خورشیدی، صفر خواهد شد. کولر آبی خورشیدی با امکان تولید برق مصرفی مورد نیاز خود از انرژی خورشیدی، نیاز به شبکه برق شهری را از میان می برد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …