خانه / کولر آبی / قیمت خرید کولر آبی ثابت سپهر الکتریک

قیمت خرید کولر آبی ثابت سپهر الکتریک

چرا قیمت انواع کولر آبی ثابت و متحرک با هم فرق دارد؟ خرید کولر آبی ثابت از برندهای معتبری مثل سپهر الکتریک چه مزیتی می تواند داشته باشد؟

از جمله تقسیم بندی های تجهیزات و تاسیسات تهویه و تبرید، بخش بندی بر اساس نحوه استقرار آن ها در محیط است که این عامل در قیمت خرید چنین وسایلی تاثیر زیادی دارد.

کولر آبی نیز یکی از این لوازم تهویه سرمایشی است که در این قالب، در دو دسته ثابت و متحرک گروه بندی می شود. اساسا توصیه به خرید کولر آبی با توجه به نیاز مشتری در فضای نصب آن صورت می گیرد. به بیانی دیگر می توان اینگونه ابراز داشت که هدف مشتری از خرید کولر آبی، استفاده در محلی ثابت است یا امکان دارد به جابجایی آن نیاز پیدا کند. در چنین حالتی کولر آبی ثابت یا متحرک می تواند راه حل مشکل باشد.

کولرهای آبی متحرک معمولا با قدرت هوادهی نسبتا کمتری نسبت به کولر آبی ثابت تولید می شوند و قیمت خرید پایین تری هم دارند. البته باید به این نکته توجه کرد که قیمت خرید کولر آبی ثابت با هوادهی مشابه متحرک آن شاید پایین باشد. این امر در خصوص کولر آبی های با کیفیتی نظیر برند سپهر الکتریک است که نمونه های ثابت و متحرک آن از جنس و آلیاژ مشابهی تولید می شوند.

در مجموع باید اذعان داشت که قیمت خرید کولر آبی ثابت با توان مشابه متحرک دارای صرفه اقتصادی بیشتری است و اگر طراحی و جلوه بصری کولر آبی برای شما اهمیت چندانی ندارد و تنها به دنبال هوای سرد و خنک مطبوع هستید، بهتر است از کولر آبی های ثابت سپهر الکتریک با هوادهی پایین استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …