خانه / کولر آبی / قیمت بهترین کولر آبی خورشیدی در ایران

قیمت بهترین کولر آبی خورشیدی در ایران

آیا از محدوده قیمت انواع کولر خورشیدی که یکی از بهترینن و جدیدترین تجهیزات تهویه مطبوع می باشد، در ایران اطلاع دارید؟ تفاوت کولر آبی و گازی خورشیدی چه میزانی است؟

کولر خورشیدی که در دو مدل آبی و گازی در بازار ایران تولید و عرضه می شود یکی از بهترین وسایل سرمایشی است که دارای مزیت های افزوده بسیاری از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در سبد هزینه های خانوار ایران است.

البته از نظر برق مصرفی موتور، کولر آبی به دو نوع کولر آبی خورشیدی با موتور القایی متناوب ۳ فاز و کولر آبی خورشیدی با موتور برق مستقیم هم قابل تقسیم است. کولر آبی خورشیدی ۳ فاز که بهترین نوع کولر آبی خورشیدی است، کاملا بر پایه استفاده از انرژی خورشیدی طراحی شده است و اساسا با انرژی خورشیدی کار می کند و دارای قیمت بالاتری نسبت به هم نوع برق مستقیم خود است.

کولر آبی خورشیدی با بهره مندی از موتور برق مستقیم در واقع نوعی کولر آبی ساده است که امکان اتصال به سیستم خورشیدی در آن تعبیه شده است. به عبارتی می توان آن را هم با استفاده شبکه برق شهری و هم با استفاده از برق خورشیدی استفاده کرد. اما در هر صورت در هر دو مدل می توان مصرف کولر آبی را کاملا به صورت صد در صد به برق تامین شده از پنل های خورشیدی محدود کرد.

کولر گازی خورشیدی محصولی دیگر مبتنی بر انرژی های پاک است که با استفاده از اشعه فرابفش خورشیدی کار می کند اما تنها ۵۰ درصد برق آن توسط سیستم خورشیدی برآورده می شود.

محدوده قیمتی انواع کولر خورشیدی در ایران از ۳ میلیون تومان الی ۵۰ میلیون تومان متغیر است. بهترین های بازار کولر خورشیدی در ایران را می توان با صرف کمی هزینه تهیه کرد و در مدتی نه چندان بلند با توجه به نرخ افزایشی انرژی های شهری که در قبوض خود شاهد آن هستید، می توانید از صرفه جویی های به صرفه آن بهره مند شوید. البته قیمت کولر آبی خورشیدی در طیف ارائه شده در سطح پایین تری قرار دارد و حداکثر تا ۲۰ میلون تومان افزایش می باید.

برای خرید و سفارش انواع کولر خورشیدی و اطلاع از قیمت بروز بهترین مدل های کولر آبی خورشیدی می توان با مرازک پخش و فروش این مدل کولر تماس برقرار کرد.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …