خانه / کولر ال جی / قیمت فروش کولر گازی اسپیلت ال جی

قیمت فروش کولر گازی اسپیلت ال جی

چرا با توجه به قیمت بالای اسپیلت ال جی، این کولر گازی از فروش خوبی در بازار برخوردار است و اغلب مشتریان از خرید کولر گازی ال جی راضی هستند؟ چه ویژگی هایی در این اسپیلت هست که چنین رضایتی را ایجاد کرده است؟

انواع کولر گازی و اسپیلت ال جی در ایران با ضمانت نامه معتبر گلد ایران به فروش می رسد. کولر گازی های ال جی در نوع ایستاده و دیواری برای فروش روانه بازار می شوند. یکی از محبوب ترین مدل های نوع دیواری اسپیلت ال جی سری Next Titan می باشد. کولر گازی های نکست تایتان دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که سبب شده است، قیمت نسبتا بالای آن در قیاس با اسپیلت های مشابه از نظر میزان هوادهی، دارای توجیه باشد و هر خریداری در صورت اطلاع از این قابلیت ها، حاضر به پرداخت پول بیشتر برای اسپلیت ال جی شود.

تمامی اسپیلت های نکست تایتان ال جی با حروف مخفف NT در ابتدای نام مدل آغاز می شوند و در ۴ مدل با هوادهی ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ به فروش می رسد. دو مزیت اصلی این کولر گازی، بهره مندی از کمپرسور با کیفیت، با ضمانت ۱۰ ساله و همچنین به کارگیری اینورتر دوگانه یا Dual Inverter توسط ال جی در این قبیل اسپیلت ها است. این فناوری سبب کاهش مصرف برق به میزان ۶۵ درصد می شود که می تواند بهترین علت برای خرید کولر گازی ال جی با توجه به قیمت بالای آن نسبت به کولر گازی های رقیب باشد زیرا در دراز مدت همین مصرف انرژی، هزینه صرف شده بابت قیمت بالا را جبران خواهد کرد.

از جمله ویژگی های دیگر سری NT اسپیلت ال جی می شود به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب سریع و آسان.
  • پرتاب باد در ۴ جهت: خنکی یکسانی در محیط ایجاد می کند.
  • تمیزکننده خودکار: باعث رفع باکتری ها و بوی نامطبوع از اواپراتور یونیت داخلی می شود.
  • فیلتر محافظ دوگانه: ذرات گرد و غبار را از هوای محیط جمع می کند.
  • پره ها طلایی: فین هایی با روکش طلایی در کندانسور یونیت خارجی که از خوردگی و فرسایش جلوگیری می کند.
  • حالت خواب عمیق: دمای محیط را با توجه به رفت آمدهای موجود در آن تنظیم می کند.
  • نمایشگر مصرف انرژی برحسب کیلووات
  • کمپرسور مخصوص مناطق گرمسیری: کمپرسور روتاری که در اکثر مناطق ایران بهترین عملکرد را دارد.

خرید اسپیلت ال جی از مراکز پخش و فروش به صورت جزئی و عمده میسر است. تنها نکته ضروری که در پایان باید به آن اشاره کرد، دریافت مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین و متناسب ترین اسپیلت با محل استفاده است. این امر نیز با یک تماس ساده محقق می شود.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …