خانه / کولر آبی / قیمت خرید کولر آبی ثابت سپهرالکتریک

قیمت خرید کولر آبی ثابت سپهرالکتریک

چرا همه خرید کولر آبی ثابت با برند سپهر الکتریک را توصیه می کنند؟ آیا قیمت سپهر الکتریک مناسب تر از باقی شرکت هاست؟ یا اینکه کولر آبی ثابت آن دارای مزیت ویژه ای است که سایر کولر آبی ها ندارند؟

شرکت سپهر الکتریک سال ۱۳۵۹ در شهرک صنعتی قزوین افتتاح و آغاز به کار کرد. هدف سپهر الکتریک تولید انواع لوازم خانگی بود و یکی از اولین محصولات سپهر الکتریک که در بازار خرید و فروش شد، کولر آبی بود. مدل های اولیه کولر آبی سپهر الکتریک، با توجه به تقاضای زمان، شامل انواع مدل کولر آبی ثابت می شد، تولید این مدل کولر آبی هنوز هم با کیفیت بالا و با استفاده از آخرین فناوری ها در زمینه تولید کولر آبی اعم از ورق های بدنه مستحکم و رنگ های کوره ای ضد فرسایش ادامه دارد.

علاوه بر کولر آبی ثابت، امروزه سپهر الکتریک انواع دیگر کولر آبی نظیر کولر آبی ثابت بالکنی یا بالازن، کولر آبی سلولزی و کولر آبی داخلی را در ۹ مدل مختلف تولید و آماده خرید و فروش در بازار می کند. تولید انواع اسپیلت کولر گازی نیز از جدیدترین دستاوردهای سپهر الکتریک در صنعت کولر بوده است که قیمت مناسب این کولر نسبت به کولرهای خارجی، قدرت رقابتی بالایی را برای این محصول به همراه آورده است.

قدرت هوادهی کولر آبی های سپهر الکتریک در طیف ۲۸۰۰ فوت تا ۷۰۰۰ فوت عرضه شده است. نمونه ها ثابت در دو گروه ساده و سلولزی دارای هوادهی ۳۲۰۰، ۳۵۰۰، ۴۰۰۰، ۵۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ می باشد. استفاده از ورق های گالوانیزه تیسن آلمان در ساخت انواع کولر آبی سپهر الکتریک در کنار بهره گیری از رنگ الکترواستاتیک ضد اشعه فرابنفش در این محصولات سبب شده است که عمر کولر آبی افزایش یابد و نیاز به تعمیر به سبب فرسایش و خوردگی به شدت کاهش پیدا کند و در ادامه مشتری از قیمت خرید کولر آبی سپهر الکتریک احساس رضایت و خرسندی نماید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کولر آبی خورشیدی در تهران

نکاتی که در هنگام خرید کولر آبی در نمایندگی باید به آن توجه کنیم. کولر …