خانه / کولر پنجره ای / قیمت تولید کولر گازی پنجره ای گری

قیمت تولید کولر گازی پنجره ای گری

آیا می دانستید کولر گازی های پنجره ای گری از نوع تروپیکال تولید می شوند؟ آیا با اصطلاح تروپیکال در تولید کولر گازی آشنایی دارید و می دانید این فناوری چه تاثیری بر قیمت انواع کولر گازی از جمله کولر گازی پنجره ای می گذارد؟

یکی از انواع پر کاربرد کولر گازی بخصوص برای دفاتر و ادارات کوچک، کولر گازی پنجره ای است. یک تکه بودن این مدل مدل گازی یکی از مزایای اصلی آن است که نیاز به فضاهای مجزا جهت نصب یونیت داخلی و خارجی در آن مرتفع شده است. نکته مهمی که در خصوص انواع کولر گازی پنجره ای باید به آن توجه داشت، نوع عملکرد این کولر گازی است. تنها فعالیت این قبیل کولر گازی ها، ایجاد سرما یا اصطلاحا سرمایشی بودن آن هاست.

گری تولید کننده یکی از بهترین انواع کوار گازی پنجره ای در سری TURBO است. تولید و فروش کولر گازی گری برای ایران به سبب استفاده از کمپرسور تروپیکال پیستونی از جایگاه خوبی برخوردار است زیرا باعث کاهش قیمت و مصرف برق همزمان با سازگاری با هوای گرمسیری ایران می شود. اساسا واژه تروپیکال در کولر گازی به معنی سازگار با مناطق استوایی و گرمسیری است به بیانی مزیت امکان کار در هوای مرطوب و خشک و گرمسیری در کولر گازی تروپیکال وجود دارد.

کولر گازی پنجره ای گری هم از این قاعده مستثنی نیست و با این فناوری تولید و فروش می شود. علاوه بر این قیمت مناسب دو مدل تولید شده در سری توربو گری که تخصصی به کولر گازی پنجره ای تعلق دارد، با هواددهی ۱۹۰۰۰ و ۲۵۰۰۰ سبب شده است که این کولر گازی جزو یکی از اولویت های خرید برای مشتریان کولر گازی پنجره ای محسوب شود.

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه انواع کولر گازی پنجره ای

آیا می دانید انواع کولر های گازی از جمله کولر گازی پنجره ای دارای چه …