خانه / کولر تک الکتريک / فروش کولر گازی تک الکتریک

فروش کولر گازی تک الکتریک

از جمله کولر گازی های میان رده موجود در بازار، محصولات تک الکتریک است که با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.

کولر گازی تک الکتریک از جمله تولیدات کشور چین است که با قیمت پایین و کارایی متوسط و قابل قبولی در بازار خرید و فروش می شود. تک الکتریک، کولر گازی های خود را در انواع اسپیلت دیواری، ایستاده و پرتابل عرضه و فروش می کند.

کولر گازی های تک الکتریک در دو دسته کلی اینورتردار، در مدل های رویال و الگانس و دسته کولر گازی های معتدل گرمسیری، در مدل های رومنس و تروپیکال به فروش می رسد.

تفاوت اصلی این دو نوع کولر گازی در عملکرد کمپرسور آن هاست. کولر گازی های اینورتردار تک الکتریک دارای کمپرسور دور متغیر هستند که در مصرف میزان انرژی بسیار تاثیرگذار است و کم مصرف هستند و از سوی دیگر دستگاه های معتدل گرمسیری که از کمپرسور دور ثابت یا روتاری استفاده می کنند، مصرف برق بیشتری دارند اما نباید این نکته را از خاطر دور کرد که اختلاف قیمت این دو گروه زیاد است اما در دراز مدت صرفه جویی در مصرف برق کولر گازی های اینورتردار بخصوص در تولیدات تک الکتریک می تواند صرفه اقتصادی بالایی را در نمونه های مشابه تک الکتریک به همراه داشته باشد.

هم اکنون امکان خرید انواع مختلف کولر گازی های تک الکتریک به صورت عمده و جزئی همراه با مشاوره محاسباتی تاسیسات در ایران و کشورهای همسایه مهیاست.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …