خانه / کولر ال جی / فروش کولر گازی ال جی New Titan NB186TC

فروش کولر گازی ال جی New Titan NB186TC

چه ویژگی منحصر به فردی در کولر گازی ال جی New Titan NB186TC وجود دارد که می تواند مشتری را در خرید این محصول متقاعد کند و چرا این کولر گازی از فروش بالایی برخوردار بوده است؟

کارخانه ال جی محصولات خود را در سری با خانواده های مختلف با ویژگی های متفاوت عرضه می کند. همه ساله شاهد پیدایش سری جدید یا معرفی مدلی جدید در سری های موجود کولر گازی های ال جی هستیم و هر بار این تازگی با نمود تکنولوژی جدید و تاثیرگذار در تهویه مطبوع رخنمایی می کند.

کولر گازی ال جی New Titan NB186TC هم از این قاعده مستثنی نبوده و نیست. همانطور که از نام این کولر گازی پیداست متعلق به خانواده New Titan است که نسل جدید Titan های ال جی است. خانواده Titan به منظور سرمایش و گرمایش محیط های بزرگ با استفاده از اسپیلت های دیواری توسط ال جی طراحی و تولید شد. یکی از خصیصه های بارز کولر گازی های Titan حجم بزرگ این کولر ها و تمرکز بیش از حد بر عملکرد سرمایش در مدل های مختلف آن است.

مدل NB186TC با هوادهی ۱۸۰۰۰ BTU و عملکرد فقط سرمایشی است که برای مناطق گرمسیری مناسب است. نکاتی که از نام این مدل می توان به آن پی برد حجم بزرگ آن به سبب کد NB به معنی Next Big و با اشاره به Next Big Titan است که حجیم ترین اسپیلت های دیواری تولید شده توسط ال جی است که در بازار به فروش می رسد. کد ۱۸ هم به توان هوادهی ۱۸۰۰۰ این کولر گازی اشاره دارد و آخرین و مهم ترین بخش کد TC است که که در دو بخش به تناسب آب و هوایی یا تروپیکال بودن کولر گازی و فقط سرمایشی بودن آن مربوط به می شود. این کد خلاصه شده تروپیکال سرمایشی یا TC (Tropical Cool) است.

این مدل کولر گازی ال جی پیشنهاد مناسبی برای اماکن با فضای بزرگ و نیاز به سردی هوای نسبتا بالا نظیر ادارات و سالن های متوسط است.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …