خانه / کولر آبی / فروش کولر آبی کم مصرف خورشیدی

فروش کولر آبی کم مصرف خورشیدی

آیا می دانید در هنگام فروش کولر آبی خورشیدی، چه تجهیزات و خدماتی را باید از فروشنده دریافت کنید؟ حقیقت کم مصرف بودن کولر خورشیدی در چه چیزی نهفته است؟

خرید و فروش کولر آبی خورشیدی، هنوز امری رایج و متداول نشده است برای همین لازم است، کمی توضیحات در این خصوص به مشتریان ارائه شود. در هنگام کولر آبی ساده صرف توان هواددهی و سازنده الکتروموتور و پمپ و نهایتا نوع پوشال مورد استفاده از آن در نگاه اول کفایت می کند اما کمتر کسی به کم مصرف بودن کولر آبی در قیاس با نمونه ها و مدل های مشابه کولر آبی توجه می کند. اغلب نیز مشاوره تاسیساتی در خصوص محاسبات مناسب برای محل استفاده و محل نصب مناسب در راستای هر چه کممصرف تر کردن کولر و رسیدن به بهترین کارایی مورد نظر قرار نمی گیرد.

اما این نکات در خصوص کولر آبی خورشیدی که دارای قیمت فروش بالاتری نسبت به نوع برقی است، بیشتر جلب توجه می کند. با توجه به تخصصی تر بودن نصب کولر خورشیدی، قبل از فروش بایستی اطلاعات کافی در خصوص تناسب کولر و بنا به دست آورد.

در هنگام فروش کولر آبی خورشیدی، علاوه بر خود کولر و متعلقات آن، بسته به سیستم خورشیدی مورد استفاده، صفحات خورشید، لایه های نازک خورشیدی یا پنل های لوله ای شکل و در صورت درخواست خیره ساز هم به فروش می رسد.

توجه داشته باشید که علاوه بر تمامی موارد فوق، ضمانت خدمات پس از فروش، خدمات نصب و راه اندازی و در صورت وجود حمل رایگان در محل نیز باید جزو امتیازات فروش کولر آبی خورشیدی مورد نظر قرار گیرد.

کولر آبی خورشیدی وسیله ای فوق کم مصرف محسوب می شود که می تواند دراز مدت سود مناسبی را راهی سبد هزینه ای خانوار کند. عدم پرداخت هزینه بهای برق مورد مصرف از شبکه شهری در ایام گرم سال که تا ۴ برابر افزایش می یابد می تواند در کم شدن هزینه مصرف انرژی موثر باشد.

راز این کم مصرف بودن در افزوده شدن سامانه خورشیدی به کولر آبی نهفته است. وسیله ای که می تواند برق مورد نیاز برای کار کولر آبی را تامین کند و نیاز به مصرف برق شهری برای کولر را به صفر کاهش دهد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …