خانه / کولر تک الکتريک / فروش کولر گازی تک الکتريک

فروش کولر گازی تک الکتريک

با کولر گازی های پرتابل تک الکتریک در تمام فصول و در باورنکردنی ترین فضا، گرما و سرمای مطبوع را تجربه کنید؟ فروش این کولر گازی توسط شرکت های محدودی صورت می پذیرد.
یکی از انواع مدل های کولر گازی که در بازار به فروش می رسد، کولر گازی پرتابل است. ویژگی متمایز این نوع کولر گازی، انعطاف پذیری بالای آن با محیط است. به بیانی در فضاهایی که به علت های مختلف نظیر کوچک بودن، عدم امکان نصب اسپیلت های دیواری یا موقتی بودن نیاز به استفاده از کولر گازی و یا عدم تناسب فضا به کولر گازی های موجود، استفاده از این مدل کولر گازی بهترین گزینه ممکن است.
شرکت بدر تک الکتریک با تولید و فروش این مدل کولر گازی، گام مهمی در رفع نیاز مشتریان استفاده کننده از کولرهای گازی در اماکن مختلف برداشته است. شایان ذکر است که به علت یک تکه بودن کولر گازی تک الکتریک پرتابل، تقاضا برای خرید و فروش این محصول برای ادارات و مدارس به عنوان جایگزین سیستم های گرمایشی و سرمایشی قدیمی و بعضا حادثه آفرین افزایش یافته است.
کولر گازی تک الکتریک با هوادهی ۱۲۰۰۰ خود می تواند سرمایش و گرمایش مناسب در بازه دمایی ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد برای تمام فصول فراهم آورد. علاوه بر این کولر گازی تک الکتریک مجهز به فیلتر کاتالیزور سرد ضد باکتری نیز می باشد. فروش کولر گازی تک الکتریک با گارانتی معتبر و نصب رایگان توسط مراکز تخصصی نصب و فروش کولر گازی در اقصا نقاط ایران به صورت جزئی و عمده صورت می پذیرد.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …