خانه / کولر آبی صنعتی / فروش عمده کولر آبی صنعتی

فروش عمده کولر آبی صنعتی

بهترین راهکار برای خنک کردن محیط های بسیار بزرگ نظیر کارگاه های صنعتی چیست؟ ابزار به صرفه تر و مناسب تری نسبت به انواع چیلر، هواساز، ایرواشر و کولر گازی که دارای قیمت بالا و مصرف انرژی زیاد هستند وجود دارد؟ آیا کولر آبی با چنین قدرت و راندمانی تولید می شود و با قیمت عمده به فروش می رسد؟

یکی از پرکاربرد ترین موارد مصرف انواع تجهیزات تهویه و تبرید که در بازار به فروش می رسند، استفاده از آن ها برای خنک سازی محیط های بزرگ صنعتی است. کارگاه ها و کارخانه های صنعتی، گلخانه ها و مجموعه های پرورش قارچ از مشتری های ثابت انواع کولر گازی ایستاده و چیلرهای تراکمی هستند اما هنگامی موضوع قیمت فروش این محصول در کنار میزان مصرف انرژی آن ها به میان می آید بسیاری از صنعت کاران و تولیدکننده گان توان پرداخت چنین قیمت فروشی را ندارند و از آینده هزینه ای آن نیز بیم دارند.

مژده به چنین گروهی از مصرف کننده گان، خرید و استفاده از کولر آبی های صنعتی است که توسط متخصصان داخلی و متناسب با شرایط صنعتی، طراحی و تولید شده است. کولر آبی صنعتی که برای فروش در بازار عرضه شده است در مدل فولی تسمه می باشد و با استفاده از فناوری سلولزی توان سرمایشی بالا، با طول عمر بالا را به ارمغان آورده است.

این نوع کولر آبی صنعتی در ۴ توان هوادهی مختلف ۱۱۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۵۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ آماده عرضه و فروش عمده و جزئی در بازار است. از جمله سایر مزیت های این کولر آبی صنعتی علاوه بر قدرت سرمایش بالای آن می توان به استفاده از ورق گالوانیزه ضخیم ۲ میلی متر در بدنه کولر آبی همراه با رنگ دو بار پوشش اپوکسی جهت مقاوم سازی در برابر خردگی و پوسیدگی اشاره کرد. استفاده از پدهای سلولزی تبخیری ۱۰ سانتی متری از دیگر ویژگی های این کولر آبی صنعتی است.

کولر آبی های صنعتی به صورت تقریبی، مناسب برای فضاهای کاری با متراژ ۱۱۰۰، ۱۸۰۰، ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ متر مربع طراحی و تولید و آماده فروش در بازار هستند.

مطلب پیشنهادی

قیمت کولر های آبی خورشیدی صنعتی

برای خنک سازی محیط های صنعتی هم می شود از کولر آبی استفاده کرد. حتی …