خانه / کولر آبی / فروش اینترنتی کولر آبی خورشیدی جدید

فروش اینترنتی کولر آبی خورشیدی جدید

چرا در فروشگاه های اینترنتی خبری از فروش محصول جدیدی به نام کولر خورشیدی نیست و در بازار تنها خرید و فروش متمرکز بر کولر آبی و گازی است؟

اغلب خرید و فروش محصولاتی در بازار بیشتر انجام می شود که تقاضا و عرضه برای آن ها زیاد باشد. حتی این قانون در فروش اینترنتی هم صدق می کند. هنگامی که تقاضا بالاست یعنی مشتری زیاد است و قطعا فروش خواهیم داشت. زمانی هم که عرضه بالا باشد به معنی این است که محصول به راحتی تامین می شود و شرایط عجیب و خاصی ندارد. چنین اتفاقی در بازار فروش کولر آبی و گازی رواج دارد. به عبارتی هم کلی تولیدکننده کولر آبی و گازی داریم که تولیدات خود را از طرق مختلف نمایندگی، فروشگاه و سایت های اینترنتی به فروش می رسانند و هم خریدارانی هستند که از هر نمونه جدید کولر آبی و گازی با شکل معمول و سنتی آن استقبال می کنند.

کولر خورشیدی یکی از انواع جدید کولر است که کمتر با آن آشنا بوده و نمونه آن را دیده ایم. شاد یکی از علل نبودن این محصول جدید در فروشگاه های سطح شهر و یا اینترنتی، همین عدم آشنایی فروشندگان و مشتریان با آن باشد. در واقع عدم اطلاع مشتری سبب کمبود تقاضا و پیامد آن نبود فروش مطلوب در کنار عدم اطمینان فروشنده نسبت به کیفیت و عملکرد کولر خورشیدی دلیل به چشم نخوردن کولر خورشیدی به عنوان وسیله ای جدید در بازار است.

اما بگذارید برخی علت های تخصصی تر عدم فروش عمده کولر آبی خورشیدی در بازار را هم متذکر شویم. واردات قطعات خورشیدی مثل انواع پنل خورشیدی کار سختی است که موجب گران قیمت شدن آن می شود، از سمتی هم تقاضای کم برای تولید کولر خورشیدی از تولید عمده آن جلوگیری می کند و قیمت در تعداد سرشکن نشده و سنگین می شود و در ضلع سوم مثلث تولید کولر آبی خورشیدی سفارشی است یعنی بسته به نیاز مشتری و بودجه او در حالت ها و مدل های مختلف عرضه می شود. این مثلث گرانی، کمبود و دسترسی پذیر محدود به کولر آبی خورشیدی است. نتیجه آن هم محدود بودن تولیدکنندگان کولر آبی خورشیدی، عدم اطمینان مشتری و فروشنده به کولر آبی خورشیدی از نظر تناسب قیمت با عملکرد و فراگیر نشدن این محصول جدید در بازارهای مختلف از جمله اینترنتی است.

جای بسی امیدواری است که اخیرا برخی مراکز فروش اینترنتی اقدام به ارائه اطلاعات فنی و تخصصی و مشاوره در خصوص فروش کولر آبی خورشیدی کرده اند. برای بهره مندی از این اطلاعات تنها یک تماس از طرق مختلف از جمله ابزارهای اینترنتی مثل شبکه های اجتماعی فاصله است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …