خانه / کولر آبی / فروشگاه کولر آبی خورشیدی کوچک و کم مصرف

فروشگاه کولر آبی خورشیدی کوچک و کم مصرف

همین اینک نسل جدیدی از کولر آبی خورشیدی را با قیمت مناسب تهیه کنید. این کولر خورشیدی داری حجم کوچک و مصرف برق و آب بسیار کم است.

استفاده از تجهیزات خورشیدی و لوازم مجهز به سیستم های خورشیدی در حال رواج پیدا کردن است. به کارگیری چنین لوازم خورشیدی در حال حاصر از سویی موجب کاهش هزینه های مصرفی و از سویی دیگر امکان درآمدزایی برای مصرف کنندگان را داراست. اساسا در استفاده از انرژی خورشیدی با دو نوع شبکه روبرو هستیم. شبکه های on grid یا متصل به شبکه و off grid یا مستقل، در نوع مستقل معمولا یا یک شبکه خورشیدی برای یک بنا احداث می شود و برق تمامی ساختمان و اجزای کوچک و بزرگ آن از این طریق تامین می شود و یا به استفاده از لوازم مستقل خورشیدی مثل کولر آبی خورشیدی می پردازیم. در هر دو صورت مزیت استفاده از کم مصرف بودن لوازم برقی و عدم نیاز به پرداخت هزینه بهای برق مصرفی خلاصه می شود.

در این پروسه، برای اینکه کل یک بنا برق خورشیدی داشته باشد نیاز است حدود ۱۰ تا ۵۵ میلیون تومان هزینه کند تا در تمامی ساعات شبانه روز برق داشته باشد. این عدد برای خرید یک کولر آبی خورشیدی کوچک تا میزان ۳ تا ۴ میلیون تومان کم شده و برای شبکه برق on grid تا میزان ۶ تا ۳۰ میلیون تومان کم می شود.

نکته مهم و مثبت خورشیدی کردن منازل و لوازم آن نظیر کولر آبی خورشیدی در تابش ۳۰۰ روزه خورشید در اقلیم ایران و البته امکان فروش برق تولید شده به شبکه توزیع برق شهری است تا میزان ۱۰ برابر قیمت برق عادی است.

بنابراین هم می توان هزینه نسبتا بالایی انجام داد و از فروشگاه مربوطه درخواست نصب شبکه کرد و در ادامه درآمدزایی کرد و هم می توان با هزینه بسیار کم تر با توجه به نیاز کالایی چون کولر آبی خورشیدی تهیه کرد که بسیار کم مصرف بوده و پنل های خورشیدی کوچک آن فضای محدودی تری نسبت به حالت قبل اشغال می کنند و به راحتی می توان در هر محلی نصب کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …