خانه / کولر آبی / فروشگاه کولر آبی خورشیدی قابل حمل در بازار

فروشگاه کولر آبی خورشیدی قابل حمل در بازار

خنک سازی یک بازار بزرگ و فروشگاه های آن، با کولری کوچک نیز امکان پذیر است. قابلیت های موجود در کولر آبی های خورشیدی قابل حمل این مهم را محقق ساخته است.

قطعا تجربه گرمای طاقت فرسا و کلافه کننده در فروشگاه های موجود در بازار های بزرگ و اغلب قدیمی را داشته اید. در این هنگام شاهد استفاده از لوازمی با راندمان بسیار پایین نظیر کولر آبی پشت پنجره ای، متحرک و یا پنکه هستیم. این لوازم عملا تغییری خاصی در آسایش حرارتی محل ایجاد نمی کنند و فقط کمی به جابجایی هوا کمک می نمایند.

نصب کولر گازی یا کولر آبی ثابت به دلیل تراکم موجود در این مکان ها نیز امکان پذیر نیست. تجهیز بازار به تجهیزات تهویه ای مدرن و صنعتی نیز با هزینه بالایی روبرو است. لذا استفاده از خنک سازهای قابل حمل به نظر تنها راهکار موجود می آید.

حتی در برخی فروشگاه های دیگر نظیر دکه های روزنامه فروشی و یا فروشگاه های عرضه کننده محصولات غذایی مثل گوشت یا سبزیجات که نیاز به هوای سرد در بازه زمانی زیادی وجود دارد هم دغدغه سرد کردن محیط با هزینه کم وجود دارد. در خیلی از این قبیل فروشگاه ها بودجه کافی برای خرید کولر های پیشرفته وجود ندارد و مقرون به صرفه نیست.

تحمل گرما در صورت امکان و یا متحمل شدن هزینه های برق مصرفی معمول ترین کارهای رایج در بازار برای فروشندگان فروشگاه های مختلف است. اما راهکار بسیار ساده ای برای این چالش به وجود آمده است.

 

بازار و فروشگاه های کولر آبی خورشیدی

کولر آبی های خورشیدی از جمله مهم ترین ابزارهایی هستند که به سبب بهره مندی از سیستم خورشیدی می توانند برق مورد نیاز خود را تامین کنند و هزینه مصرف را به صفر کاهش دهند. ایم مزیت می تواند هم موجب مقرون به صرفه بودن خرید کولر خورشیدی و هم استفاده از آن در دراز مدت و بدون ایجاد بار مالی سنگین برای مصرف کننده شود.

تولید نمونه های قابل حمل کولر خورشیدی با بهره گیری از لایه های نازک خورشیدی به جای صفحات خورشیدی فتوولتائیک، امکان استفاده از کولر خورشیدی را در مکان های کوچک نظیر فروشگاه ها نیز فراهم آورده است. این مدل کولر دارای راندمان کاری پایین تری نسبت به کولر با صفحات خورشیدی است اما به هر صورت از ابزار موجود بهتر کار می کند. برای اماکنی نظیر فروشگاه مواد غذایی فاسد شدنی مثل گوشت، لبنیات و سبزیجات خرید کولر آبی های خورشیدی با صفحات ثابت بیشتر توصیه می شود.

جهت اطلاع از مدل های مختلف موجود در بازار یا تولید کولر خورشیدی به صورت سفارشی و استعلام  قیمت می توان با مراکز متخصص در تولید و فروش کولر آبی خورشیدی در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …