خانه / کولر آبی / فروشگاه کولر آبی خورشیدی دریچه بالا در کرج

فروشگاه کولر آبی خورشیدی دریچه بالا در کرج

کولر آبی دریچه بالا چیست؟ آیا مدل خورشیدی دارد؟ چه فروشگاه یا مراکزی، خرید و فروش انواع آن در شهر کرج انجام می دهند؟

تهویه مطبوع ساختمان و تحهیزات مربوط به آن به عنوان قلب تپنده سازه های امروزی محسوب می شوند. مدت زمان زیادی که انسان در این مکان ها سپری می کند، نیاز به تامین آسایش حرارتی برای افزایش کارایی بدن انسان را الزامی نموده است. در ایران و آب و هوای غالبا خشک آن، کولر آبی وسیله ای پر مصرف است که تقریبا در جامعه مصرف کننده ایرانی جایگاه خود را یافته است و می توان مدل های مختلف کولر آبی را در فروشگاه  ها و مغازه های مختلف مشاهده کرد.

کولر آبی هایی که در فروشگاه های لوازم خانگی یا فروشگاه های اینترنتی مشاهده می شوند، از جمله ساده ترین انواع کولر آبی هستند که هنوز در شهرهای مختلف از جمله کرج به فروش می رسند. این کولر آبی ها دارای پوشال های معمولی و گاهی سلولزی بوده و در اغلب آن دریچه کول رو بر جلو است. صنعت کولرسازی دچار تحولی شگرف شده است و تولید کولر آبی های دریچه بالا و پایین یکی از این تغییرات اساسی است.

دریچه جلویی کولر آبی برای استفاده در نماهای پشت پنجره گرچه کماکان دارای کاریی خوبی است اما در اکثریت ساختمان های حال حاضر که آپارتمان و طبقه هستند، با توجه به نحوه کانال کشی و تبخیر سرمایشی آن ها، دیگر نمی توانند بی رقیب و مناسب باشند. در طبقات ساختمان می توان با استفاده از کولر آبی دریچه بالا و پایین، ضمن صرفه جویی و بهینه سازی کانال کشی، در نمای سازه ها هم زیبایی خاصی به وجود آورد.

علاوه بر این با توجه به جهت دریچه کولر آبی امکان استفاده از ۴ جهت بدنه کولر به عنوان پوشال می توان فرایند سرمایش تبخری را به میزان یک چهارم حالت قبل افزایش داد.

شایان ذکر است تمامی مزایای مورد اشاره در بالا در نسل نوین کولر آبی یعنی کولر آبی خورشیدی نیز وجود دارد که شابد در کمتر فروشگاه یا سایت اینترنتی مشاهده شده باشد. کولر آبی خورشیدی توان تامین برق مصرفی خود به صورت کامل از انرژی خورشیدی داراست.

ترکیب دریچه های جدید کولر آبی یا کولر خورشیدی، مدل جدیدی از کولر را به وجود آورده است که مناسب استفاده در همه مکان ها حتی با کمترین فضاهای ممکن است. کولر خورشیدی دریچه بالا قابلیت نصب در بالکن های کوچک را هم دارد که برای ساختمان های آپارتمانی متراکمی که در شهرهای بزرگ از جمله کرج وجود دراند، بسیار مناسب است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …