خانه / کولر آبی / فروشگاه اینترنتی کولر آبی کم مصرف خورشیدی

فروشگاه اینترنتی کولر آبی کم مصرف خورشیدی

از کدام فروشگاه اینترنتی کولر آبی بخریم؟ این روزها برخی از جدیدترین مدل ها فقط در تعداد کمی سایت به فروش می رسند. کولر آبی خورشیدی نمونه ای کم مصرف که همه جا به چشم نمی خوررد را از کجا خرید کنیم؟

نادیده گرفتن یا گرفته شدن کول سازی ایرانی سبب شده است که مردم با مدل های جدید کولر آبی آشنا نشوند. قستمی از این محو بودن ها تبلیغات ضعیف، بازاریابی مشکل دار و فروش محدود بوده است. اما بخش مهمی هم به سیاست های اشتباه وارداتی در برابر کالاهای دارای نمونه مشابه بر می گردد.
مشتری ایرانی دارای ذهن آماده ای برای خرید کولر گازی است. چون تبلیغ خوبی و رنگ و لعاب داری دیده است. چون فناوری و عملکردی را در آن کولر دیده که به نظر ایده آل آمده است. شکی نیست که کولر اینورتردار دارای مصرف برق کمی است. ولی این کم مصرف بودن برای شرایطی خاص و جغرافیایی خاض اثرگذار است.

در اقلیم اصلی ایران که گرم و خشک است، کولر آبی بهترین گزینه از نظر مصرف کم و راندمان مناسب است که میتوان به راحتی از هر فروشگاهی خریداری کرد. اما تمامی عوامل بالا سبب شده است که خریدار، مدینه فاضله خود را در کولر گازی و اخیرا در محصولات گران قیمت تر و پر مصرف تر نظیر چیلر تراکمی و فن کویل ببیند. کالاهایی کاملا وارداتی که یا با برند اصلی و یا تحت نامی داخلی به فروش می رسد.
به عنوان مثال در اغلب فروشگاه های اینترنتی مدل های بروز و حتی پیش فروش و معرفی زود هنگام این بخش از صنعت کولر را می بینیم. جدای از اینکه بسیاری از شرکت های واردکننده صنعت کولر در بخش تبریدی دارای فروشگاه های قوی اینترنتی هستند که هر مشتری را وارد راهی یک طرفه می کنند.

حال آن ها صنعت کولر سازی ایران با قدمت بیش از نیم قرن خود، از نظر کیفیت، مورد قبول بازار صادراتی قرار گرفته است. مشتریان خارجی با خرید مدل های هر چه جدیدتر کولر آبی کم مصرف تولید شده در کشور، توانسته به توانایی و قابلیت بالای این کولر آبی ها در قیاس با اقلام خارجی پی ببرند. دریغ از وجود فروشگاه اینترنتی که کولر آبی های جدید را معرفی نماید. این به معنی گران شدن بیشتر کولر و ضربه دیدن مصرف کننده نهایی در بازار کولر است.

چرا کولر آبی خورشیدی بخریم؟

مژده آنکه فروش انواع کولر آبی در نسل جدید، توسط برخی شرکت های تخصصی صنعت تهویه از طرق مختلف فروشگاه های حضوری و اینرنتی فراهم آمده است. کولر آبی خورشیدی یکی از انواع کولر آبی است که به سبب قابلیت فوق العاده اقتصادی آن در کم مصرف بودن به شدت مورد توجه بازار صادراتی قرار گرفته و شناخته شده است اما هنوز کمتر کسی را می توان دید که در ایران آن را بشناسد. گواه این مطلب پشت بام یا ساختمان های مسکونی و اداری است.
با خرید کولر آبی خورشیدی دنیایی جدید از سرمای تقریبا رایگان همراه با فناوری های هوشمند بهینه سازی مصرف کیفیت هوا را می توان تجربه کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …