خانه / کولر آبی / فروشگاه آنلاین کولر آبی خورشیدی کوچک و پایه دار

فروشگاه آنلاین کولر آبی خورشیدی کوچک و پایه دار

کولر آبی خورشیدی، محصولی نوآورانه و جدید است که اخیرا در برخی از فروشگاه های اینترنتی، خرید و فروش می شود. اما آیا نمونه کوچک و پایه دار آن هم در بازار وجود دارد؟

با توجه به کاهش و تغییر منابع انرژی در سطح کره زمین و هزینه بر شدن تولید و استفاده از این بن مایه ها به خصوص در کشورهایی که با محدودیت های حامل های انرژی روبرو هستند گردش محسوسی در استفاده از ابزارهای صنعتی که به شدت برای کار و فعالیت به این سرچشمه ها نیازمند هستند، به وجود آمده است.

از سویی این تغییرات زیست محیطی بر گرم شدن زمین و نیاز به دستگاه و ابزار تولید هوای مطبوع نظیر کولر های آبی بیشتر از پیش نیز شده است. این دو امر دو فرایند موازی اما در خلاف جهت هم هستند از سویی انسان ها راغب به استفاده از این ابزارها برای تهویه هوای محیط کوچک اطراف خود هستند و از سوی دیگر استفاده و خرید این تجهیزات از فروشگاه های مختلف دارای صرفه اقتصادی نیست چون می بایست همراه با هزینه خرید، هزینه ای مجزا و البته تصاعدی برای تامین انرژی آن هم متحمل شوند.

بنابراین متخصصان و نوآوران صنعت تهویه و تبرید و از جمله صنعتگران حوزه کولر آبی بر آن شدند تا از خورشید به عنوان بزرگ ترین عامل تولید انرژی در دنیا بهر ببرند و اقدام ساخت و تولید انواع مختلف کولر خورشیدی کردند و در بسیاری از فروشگاه ها چه به صورت آنلاین و چه حضوری، اقدام به فروش آن کردند. اما ساختار این قبیل کولر های آبی باعث افزایش حجم آن ها و البته سیستم برقی ۳ فاز و سنگین آن ها شد. اما یک مساله به قوت خود باقی ماند. رفع نیاز به کولر آبی کوچک چه می شود؟

 

کولر آبی کوچک

کولر آبی های کوچک و پایه دار، یکی از پرمصرف ترین انواع کولر آبی هستند که در بسیاری از فروشگاه ها، حتی به صورت آنلاین توزیع می شوند. اما نوع خورشیدی آن به سبب نیاز به پنل های خورشیدی بزرگ و البته برق ولتاژ بالا معمولا تولید نمی شود و تقریبا در هیچ فروشگاه آنلاینی به فروش نمی رسد.

اما باید مژده داد که ساخت این قبیل کولر های خورشیدی به صورت کوچک و پایه دار به صورت دست ساز و سفارشی در داخل کشور مهیا شده است. این کولر آبی های کوچک برخلاف هم خانواده های بزرگ و متمایز خود، تفاوتی با کولر آبی های کوچک و پایه دار معمولی ندارند و از همان سیستم تبعیت می کنند. تنها افزودن چند قطعه که به راحتی می توان آن را جهت تعویض و تعمیر از تمامی فروشگاه های آنلاین نیز خریداری، همان کولر آبی کوچک پایه دار یا بدون پایه را می تواند به کولر آبی کوچک خورشیدی تبدیل کند.

جهت خرید این ابزار جانبی و تبدیل یک کولر کوچک پایه دار به کولر خورشیدی می توان با مراکز پخش و توزیع این محصولات ارتباط برقرار کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …