خانه / کولر آبی / فروشنده کولر آبی کم مصرف خورشیدی زنجان

فروشنده کولر آبی کم مصرف خورشیدی زنجان

آیا کولر آبی خورشیدی فروشنده ای در ایران دارد؟ امکان خرید آن در شهر زنجان به چه صورتی است؟ چه چیزی باعث کم مصرف شدن کولر خورشیدی نسبت به کولر آبی برقی می شود؟

چند سالی است، انواع کولر آبی خورشیدی در ایران در حال تولید و عرضه به بازار می باشد. اولین مشتری های کولر آبی خورشیدی برای فروشنده ایرانی، بازرگانان کشورهای همسایه نظیر عراق و افغانستان بودند. این روند با افزوده شدن سایر کشورهای آسیایی و افریقایی سرعت بیشتری به خود گرفته است.

اما جالب اینجاست که شهرهای مختلف ایران مثل زنجان که از تابش مناسبی برای استفاده از کولر خورشیدی برخوردارند، درخواست زیادی را برای خرید کولر آبی خورشیدی، به سمت فروشنده های بومی آن روانه نمی کنند. یک احتمال ناشناخته بودن مزیت های انرژی خورشیدی برای مصرف کننده و عدم اطمینان به محصولی چون کولر آبی خورشیدی است. احتمال دیگر نیز گزانی قیمت اولیه نصب و راه اندازی کولر است که آن نیز بیشتر ناشی از نبود اطلاعات مناسب در خصوص کم مصرف بودن کولر خورشیدی است.

قطعا اگر مصرف کننده ایرانی از ویژگی فوق کم مصرف بودن کولر آبی خورشیدی اطلاع دقیق و کافی داشته باشد و بداند که در دراز مدت چه میزان بر هزینه های پرداختی برق مصرفی تاثیر مثبت خواهد داشت و از سودآوری کولر آبی خورشیدی نسبت به کولر آبی برقی مطمئن شود، بدون هیچ تردیدی به سمت خرید از فروشنده بومی سوق می یابد.

عدم نیاز به شبکه برق شهری به معنی عدم پرداخت ریالی برای برق مورد مصرف کولر است. این مهم از طریق نصب سیستم خورشیدی بر روی کولر آبی محقق شده است. همچنین وجود برخی تجهیزات نظیر پدهای سلولزی و پلیمری به جای پوشال سوزنی، بدنه پلیمری که از هدر رفت سرما جلوگیری می کند و فیلترهای آب در کولر آبی خورشیدی، آن را به کولر کم مصرف در حوزه آب نیز تبدیل کرده است و می تواند با کم ترین میزان مصرف آب، فعالیت کند.

تمامی قطعات و تجهیزات کولر آبی خورشیدی را می توان از فروشنده ایرانی و در شهرهای مختلف از جمله زنجان تهیه کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …