خانه / کولر آبی / فروشنده کولر آبی خورشیدی بدون پوشال

فروشنده کولر آبی خورشیدی بدون پوشال

منظور فروشنده در هنگام خرید از کولر بدون پوشال چیست؟ آیا اساسا کولر آبی می تواند بدون یک واسط جهت تبخیر فعالیت کند؟ خورشیدی شدن این محصول در این اتفاق چه میزان سهیم است؟

کولر آبی همراه با یک کالای جانبی به اسم پوشال به فروش می رسیده است. پوشال که فناوری خاصی ندارد و قیمت آن نیز ارزان تر از همه قطعات کولر آبی است، نقش مهمی در کارکرد کولر آبی دارد. اساسا کولر آبی بدون پوشال حکم یک پنکه بزرگ را خواهد داشت.
اما اخیرا در بازار از زبان فروشنده و نصاب، نام کولر آبی بدون پوشال را می شنویم. آیا به راستی پوشال از کولر آبی حذف شده است و وجود ندارد؟ به راستی کولر آبی بدون پوشال چیست؟

 

کولر آبی سلولزی یا کولر بدون پوشال

در یک جمله می توان گفت که کولر آبی بدون پوشال همان کولر آبی سلولزی است. پوشال سوزنی که از جنس رشته های چوبی بود، جای خود را به پد سلولزی داده است که از خمیر چوب فرآوری می شود.
مزیت استفاده از پد سلولزی یا همان کولر آبی بدون پوشال از دیدگاه یک فروشنده معمولی در عمر بالاتر آن و خنک سازی بهتر است. نکته هر فروشنده ای از آن غافل می شود، فیلتر کردن هوا است. کولر آبی بدون پوشال به خوبی از ورود گرد و غبار به داخل فضای سرمایشی جلوگیری کرده و همچنین میزان انتشار بوی بد کولر آبی در مدل بدون پوشال به صفر کاهش می یابد.

کولر آبی های بدون پوشال در مدل های جدیدتر دچار تغییراتی دیگری هم شده اند. حذف پولی و تسمه از کولر آبی باعث کاهش شدید صدای کولر در هنگام کار شده است. همچنین تجهیز کولر آبی به سیستم خورشیدی، مصرف برق آن را در کنار کاهش مصرف آب به سبب سلولزی شدن، بسیار کم کرده است. کولر آبی خورشیدی بدون پوشال محصولی کم رقیب در نسل کولر آبی و قابل رقابت با انواع کولر گازی است.

در هنگام خرید هر نوع کولری حتما از فروشنده در خصوص کولر آبی بدون پوشال خورشیدی هم پرس و جو کنید. اگر به نتیجه ای نرسیدید با مراکز تخصصی پخش و نصب انواع کولر در ایران جهت دریافت قیمت و مشاوره اختصاصی برای رسیدن به بهینه ترین کولر متناسب با نیاز خود در تماس باشید.
با برقراری ارتباط با این مراکز می توان از قیمت و مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی و کولر آبی بدون پوشال ساده و خورشیدی و همچنین نزدیک ترین فروشنده آن اطلاعات کسب کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …