خانه / کولر آبی / صادرات کولر آبی خورشیدی به عراق

صادرات کولر آبی خورشیدی به عراق

آیا از میزان ارزآوری صادرات کولر آبی به ایران اطلاع دارید؟ عراق از جمله کشورهایی است که در سال های اخیر و با تولید انواع کولر آبی خورشیدی سهم قابل توجهی از این بازار را به خود اختصاص داده است. از چه طریق می توان این مدل کولر را خرید و صادرات آن را انجام داد؟

بر اساس آمار و گزارش های ارائه شده میزان تولید انواع کولر آبی در ایران حدود ۸۰۰ هزار دستگاه در سال است. یکی از بازارهای داغ کولر آبی تولید شده در ایران کشورهای همسایه از جمله عراق است طوریکه حدود ۹۳ درصد از کولر آبی های تولیدی در سه سال اخیر به کشور عراق صادرات آن انجام گرفته است.

با تولید مدل های جدیدتر کولر آبی نظیر کولر آبی خورشیدی که بسیار برای کشوری چون عراق که با تولید برق و شبکه برق شهری مشکل دارد و تابش خورشیدی مناسبی هم داراست، مناسب است. صادرات سال اخیر در حوزه کولر آبی موید این ماجراست. در سال گذشته صادرات کولر آبی ساده به عراق حدود ۱۱ میلیون دلار کاهش دادشته است اما جایگزین آن یعنی کولر آبی خورشیدی به خوبی توانسته است، چنین کاهشی را جبران نماید.

صادرات کولر آبی به کشور عراق به صورت میانگین دوره ای حدود ۱۴۷ میلیون دلار ارزش و ۴۷٫۵۰۰ تن وزن داشته است. علاوه بر عراق کشورهایی دیگر نظیر افغانستان، سودان و ترکیه مقصدهای بعدی مهم در حوزه صادرات کولر آبی محسوب می شوند.

تولید کولر آبی خورشیدی به عنوان محصولی نوآورانه و کم مصرف توانسته است جایگاه مناسبی در بازار صادرات برای خود پیدا کند. صنعت تولید کولر آبی خورشیدی علاوه بر ارزآوری مناسب خود، با ایجاد اشتغال زایی برای ۵۲۰ نفر در هر کارخانه تولید کولر خورشیدی، گام مهمی در بهبود اوضاع اقتصادی ایران به حساب می آید.

برای خرید کولر آبی خورشیدی یا استعلام قیمت و مشخصات صادرات این محصول می توان با شرکت های تخصصی فعال در صنعت تهویه و تبرید و متخصص در تولد و عرضه کولر آبی خورشیدی در تماس بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …