خانه / کولر آبی / صادرات کولر آبی خورشیدی ارزان و ایستاده

صادرات کولر آبی خورشیدی ارزان و ایستاده

آیا مشکل فروش و صادرات کولر آبی دارید؟ بازار کشورهای دیگر نظیر عراق و افغانستان به دنبال چه مدل هایی از کولر هستند؟ نمونه های ایستاده، خورشیدی یا صرفا ارزان برای بازرگانان خارجی چه میزان اهمیت دارد؟

صادرات از جمله فعالیت های اقتصادی برد برد است. به بیانی هم فروشنده و تولیدکننده از منافع مادی معامله سود می برد و هم بازرگانی که واردات کالایی که در کشورش وجود ندارد را انجام داده است. علاوه بر این مهم ترین مزیت اساسی صادرات در ارز آوری و ورود پول به داخل کشور است.

کولر آبی نیز صنعتی است که دارای بازار صادرات خوب و در حال رشدی است. یکی از عوامل اصلی تمایا کشورهای دیگر به کولر آبی در قیاس با کولر گازی های شیک و پیشرفته، ارزان بود کولر آبی و سادگی استفاده و راه اندازی آن است.

صادرات اغلب در دو صورت انجام می شود. مدل اول که اغلب تولیدکنندگان امروزه به آن امید دارند و منتظر آن هستند، زمانی است که تاجر یا بازرگانی به سمت خرید کولر آبی می آید. در این موقعیت گرچه تمامی اختیارات فروش در دست عامل فروش است اما اغلب با توجه به شرایط سیاسی ایران و البته نوسانات ارزی، کمتر اتفاق می افتد.

بهترین حالت مدل دومی است که کشورهایی همچون چین به خوبی آن را اجرا می کنند. در این راهکار در کشورهای دیگر جهت صادرات کولر آبی، به تحلیل بازار و رفتار مصرفی مردم آنجا می پردازیم. در واقع به گونه ای بازاریابی انجام می دهیم اما نه بازاریابی که محصول موجود را به زور به مشتری تحمیل کنیم. ممکن است برای رسیدن به بهترین مدل صادرات مجبور به تولید یا تغییر در تولید کولر آبی با توجه به نیاز مقصد نماییم. کولر آبی ایستاده که دارای قد بلندتری نسبت به کولر آبی ثابت است و یا کولر آبی خورشیدی نمونه هایی از تغییرات جهت صادرت هستند. اما در حال حالت باید به ارزان بودن کولر نهایی توجه داشت. زیرا در فرایند صادرات، هزینه هایی که الزامی به قیمت نهایی افزوده می شود. فاکتور ارزان بودن همراه با ارتقای کیفیت با توجه به شناسایی بازار، می تواند یکی از مهم ترین عوامل اشتیاق به انجام صادرات با فعالان اقتصادی کشورهای دیگر باشد.

کولر آبی خورشیدی، مثال خوبی است که در چند سال اخیر به شدت مورد توجه تجار عراقی قرار گرفته است. با توجه به مشکلات داخلی عراق و جنگ و همچنین مساله تامین برق و موقعیت آب و هوایی عراق که گرم و خشک بوده، اقبال برای صادرات کولر آبی خورشیدی که بدون نیاز به برق کار می کند و مصرف فوق العاده کمی در خصوص آب دارد نیز، موجب شده است که فروش صادراتی کولر آبی خورشیدی بسیار بیشتر از فروش در بازار داخلی باشد.

اگر دغدغه فروش و انجام کلیه مراحل صادرات کولر آبی در مدل های مختلف را دارید، می توانید با شرکت های تخصصی تهویه مطبوع که در حوزه بازرگانی و صادرات فعالیت دارند، ارتباط گرفته و از مشاوره های تخصصی بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …