خانه / کولر آبی / شرکت های کولر آبی خورشیدی ثابت در ایران

شرکت های کولر آبی خورشیدی ثابت در ایران

آیا می دانید انواع کولر آبی خورشیدی از جمله مدل ثابت و پرتابل آن در ایران توسط کدام شرکت های کولر سازی تولید می شود؟ مزیت کولر خورشیدی ایرانی چیست؟

توانمند شدن شرکت های صنعتی در ایران در سال های اخیر در تولید محصولات پیچیده به وضوح قابل تشخیص و محسوس بوده است. از تولیدات انواع محصولات هسته ای گرفته تا مواد اولیه پتروشیمی؛ با این حال باید توجه داشت که این شرکت های بومی در ایجاد تجهیزات ساده تر اما مناسب و موثر در بازار مصرف عادی تر ایران نیز موفق بوده اند. بخصوص انواع لوازم خورشیدی در صنعت لوازم خانگی و تهویه مطبوع، پیدایش انواع کولر خورشیدی، آبگرمکن و یخچال خورشیدی از این دست نوآوری ها توسط شرکت های موجود در ایران بوده است که تاثیر شایانی در اصلاح الگوی مصرف انرژی خواهد داشت.

از جمله این تولیدات خورشیدی، می توان به انواع کولر خورشیدی اعم از آبی و گازی اشاره کرد. پرکاربردترین مدل کولر آبی خورشیدی در بازار ایران و همسایه جهت صادرات در سال های اخیر، کولر آبی ثابت خورشیدی بوده است. شاید بتوان گفت موثرترین و کم استهلاک ترین نوع کولر آبی که بتوان آن را به سیستم خورشیدی تجهیز کرد، کولر آبی ثابت است.

کولر آبی ثابت خورشیدی که در ایران و توسط متخصصان بومی این شرکت های دانش بنیان تولید می شود، دارای حداکثر بهینگی در مصرف انرژی متناسب با آب و هوای ایران است. علاوه بر این در ساخت این کولر خورشیدی، بیشترین سعی در استفاده از قطعات و تجهیزات تولید شده در ایران است تا در آینده بتوان خدمات پشتیبانی بهتری که حتی عوامل خارجی نظیر تحریم ها، بر آن اثرگذار نباشد.

برای آشنایی بیشتر با شرکت های موجود در ایران و انواع مدل های کولر آبی خورشیدی تولیدی و قیمت آن ها و همچنین دریافت مشاوره در خصوص راه اندازی و نصب کولر خورشیدی می توان با مراکز تخصصی ارائه دهنده خدمات تهویه مطبوع در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …