خانه / کولر آبی / شرکت فروش کولر آبی خورشیدی در ایران

شرکت فروش کولر آبی خورشیدی در ایران

از اولین افراد خریداران کولر آبی خورشیدی باشید. شرکت فروش این کالا در ایران آغاز به کار کرد. ویژگی منحصر بفرد این محصول شما را شگفت زده خواهد کرد.

برق مورد نیاز برای فعالیت کولر آبی از برق شهری به دست می آید که مستلزم پرداخت هزینه است. این مبلغ حدود ۲۵ درصد هزینه سالانه برق یک خانه است. حال آنکه در کولر خورشیدی اینگونه نیست. کولر خورشیدی هایی که در بازار ایران به فروش می رسند، بین ۵۰ تا ۱۰۰ برق مورد نیاز خود را تولید و تامین می کنند.
شرکت های مختلفی در ایران اقدام به فروش کولر خورشیدی کرده اند اما کولر آبی خورشیدی بسیار محدودتر از سایر مدل های در ایران فروش می شود. در صورتی که کولر آبی خورشیدی، دارای ویژگی منحصر بفرد تولید برق خورشیدی مورد نیاز خود به صورت صد در صد است.

جدای از تفاوت در ساختار بخش کولر آبی نظیر اندازه، میزان هواددهی، نوع پوشال و غیره، مدت زمان فعالیت کولر خورشیدی یکی از المان بسیار موثر در قیمت نهایی و البته کارایی کولر آبی خورشیدی است. در زمان فروش نیز شرکت فروشنده بر این نکته تاکید بسیار دارد. مازاد بر این کیفیت ساخت صفحات خورشیدی در قدرت تبدیل انرژی خورشیدی به برق هم مهم است. در ایده آل ترین حالت فقط ۷۰ درصد تبدیل خورشیدی خواهیم داشت اما در ایران و با توجه به محصولات خورشیدی ارائه شده توسط شرکت ها، بین ۳۰ تا ۴۰ درصد خروجی برق خورشیدی داریم.

 

فروش کولر خورشیدی در ایران

با توجه به توصیف بالا، مهم است که از کدام شرکت خرید می کنیم. دریافت اطلاعات مشاوره ای تخصصی مربوط به محل از شرکت عامل فروش کولر آبی خورشیدی، قبل از سفارش، عامل مهمی در نصب و راه اندازی بهینه کولر آبی خواهد بود. لذا بهتر است که از شرکت متخصص در تولید، فروش و پخش کولر خورشیدی، اطلاعات مشاوره ای و تکمیلی را دریافت کنید.
چنین شرکت هایی در ایران مدتی است که آغاز به فعالیت کرده اند. می توان با تماس با آن ها از آخرین محصولات خورشیدی، لیست قیمت های بروز و راهنمایی های فروش، نصب و راه اندازی اطلاعات دقیقی پیدا کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …