خانه / کولر آبی / شرکت فروش کولر آبی خورشیدی خانگی

شرکت فروش کولر آبی خورشیدی خانگی

بهترین و جدیدترین خدمات را از شرکت های تاسیساتی که فروش انواع کولر آبی خانگی را انجاممی دهند، بخواهید. کولر آبی خورشیدی یکی از این محصولات و خدمات نوین است.

دقت نظر در خرید و فروش تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و همچنین تعمیر و جایگزینی آن ها با نسل جدید و نمونه های سالم تر از آن جها اهمیت پیدا می کند که بیش از نیمی از هزینه مصرف انرژی در مصارف خانگی در طول یک سال به این موارد تعلق دارد.

خوشبختانه امروزه شرکت های بسیاری که در امر تاسیسات ساختمان فعالیت دارند، دیگر منتهی به انجام ساخت و ساز اولیه و خدمات نگهداری و تعمیرات نمی شوند. بهره مندی از دانش متخصصان و کارشناسان زبده در بخش های مختلف تاسیسات از جمله تهویه مطبوع در این شرکت ها، کمک بزرگی به مشتریان خانگی کرده است. در ارتباط با شرکت های تهویه مطبوع می توان از خدمات مشاوره ای در خصوص محسبات تاسیسات برای تشخیص خرید بهترین ابزار نظیر انواع کولر آبی و چگونگی عملکرد کولر آبی های خانگی موجود در منازل اطمینان حاصل کرد.

تکنسین های فعال در چنین شرکت هایی، ضمن ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و سرویس دوره انواع کولر از جمله کولر گازی، می توانند فروش قطعات و حتی نمونه های جدید کولر آبی را برای مشترکین خانگی انجام دهند.

از جمله مهم ترین مواردی که در سرویسکاری های کولر آبی به صورت خصصی فروش و ارائه می شود می توان به ترازگیری کولر آبی، سرویس فیلترها و پوشال ها و ارزیابی سیستم انتقال آب کولر آبی و کانال کشی اشاره کرد. موارد بسیاری وجود دارد که کیفیت پایین عملکرد کولر آبی به سبب استهلاک آن و عمر بالا نبوده و مشکل در کانال کشی و عایق بندی آن بوده است. البته در بسیاری موارد این مشکل متوجه خود کولر آبی است. عمر مفید یک کولر آبی در بهترین شرایط نگهداری از زمان فروش، ۱۲ سال است.

مطمئنا کولر آبی قدیمی نه تنها کارایی لازم در امر خنک سازی را ندارد، بلکه میزان مصرف انرژی خانگی را افزایش می دهد. در همین راستا فروش نسل جدید انواع کولر آبی در دستور کار فرستادگان شرکت قرار می گیرد. کولر آبی سلولزی و یا کولر آبی تراکمی از جدیدترین مدل های کولر آبی کم مصرف خانگی هستند که توسط شرکت های مرتبط به فروش می رسند.

 

کولر آبی خورشیدی

البته در صورت تمایل خریدار و مصرف کننده خانگی، کولر آبی خورشیدی با توان تولید برق خودکار و به صورت فوق کم مصرف نیز قابل عرضه و فروش می باشد. کولر آبی خورشیدی تمامی مزایای کولر آبی کم مصرف خانگی را دارد. می توان با صرف هزینه بیشتری برای راه اندازی اولیه کولر آبی خورشیدی از مزیت های بلند مدت اقتصادی آن بهره مند شد. طول عمر بالای کولر خورشیدی به سبب استفاده از برق مستقیم ۱۲ ولت، مصرف برق تقریبا صفر و کاهش محسوس هزینه های قبوض خانگی تنها بخشی از ویژگی های مهم این کولر آبی نوین است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …