خانه / کولر آبی / سایت کولر آبی بدون پوشال خورشیدی

سایت کولر آبی بدون پوشال خورشیدی

تولید و فروش کولر آبی بدون پوشال تحقق یافت. این کولر تولید ملی است و در سایت های محدودی امکان سفارش آن مهیا شده است. مجهز شدن به سیستم خورشیدی از جمله قابلیت های ویژه این محصول است.

تغییر در فناوری ساخت کولر آبی در ایران حدود ۵۰ سال است که آغاز شده است. در این سال ها شاهد تولید کولر آبی در سایزهای مختلف کوچک و بزرگ، ثابت و متحرک، پرتابل و پشت پنجره ای، با انواع هواددهی از ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰۰ بوده ایم. افزایش کیفیت ساخت و قطعات کولر آبی به شدت مورد توجه تولیدکننده های مختلف قرار گرفته است و این رشد کیفی را در کیفیت بدنه کولر با استفاده از ورق های ضخیم و سبک و رنگ های الکترواستاتیک ضد خوردگی مشادهده کرده ایم.

حتی پوشال کولر آبی هم از این تحولات بی نسیب نبوده و امروزه می بینیم که نسلی جدید از کولر آبی به واسطه تغییر از پوشال سوزنی به پد سلولزی به نام کولر آبی سلولزی یا کولر سلولزی در بازار به فروش می رسد. در سایت های مختلف فروشگاهی و شرکت های مختلف صنعت تهویه مطبوع می توان مدل های مختلف این کولر آبی ها را مشاهده کرد و به مقایسه فنی و قیمتی آن ها پرداخت.

اما شاید به جرات بتوان گفت نهایت پیشرفت را می توان در کولر آبی تراکمی دید، کولر آبی که در بازار و سایت های اینترنتی به کولر آبی بدون پوشال شهرت یافته است. البته مدل هایی از کولر آبی هم در داخل تولید آن تحقق یافته است که با سیستمی متفاوت بدون پوشال کار می کنند ولی اصل داستان کولر آبی بدون پوشال در نمونه تراکمی است جایی که از پد پلیمری در شبکه ای متراکم برای خنک سازی استفاده می شود. این کولر آبی قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی را هم دارد.

 

کولر بدون پوشال

بدین ترتیب کولر آبی بدون پوشال متراکمی نمونه ای فوق کم مصرف هم از نظر برق و هم از نظر آب می باشد. تولید برق به واسطه استفاده از صفحات خورشیدی و تبدیل انرژی خورشیدی به برق صورت می گیرد و فناوری تراکم بدون پوشال هم مصرف آب را به شدت کاهش می دهد.
متاسفانه سایت زیادی در ایران وجود ندارد که امکان معرفی و سفارش این نوآوری را فراهم آورد. با این حال می توان با برقراری ارتباط با شرکت های تخصصی تهویه مطبوع از شرایط فروش و ویژگی های فنی این کولر آبی بدون پوشال اطلاعات مهمی به دست آورد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …