خانه / کولر آبی / سایت معتبر خرید کولر آبی سلولزی خورشیدی

سایت معتبر خرید کولر آبی سلولزی خورشیدی

در هنگام خرید کولر خورشیدی، کدام سایت را می توان معتبر شمرد؟ آیا وجود تنوع انواع کولر آبی، سلولزی وخورشیدی در کنار هم در یک سایت نشانه اعتبار آن است؟

خرید اینترنتی، سبک جدیدی از بازار خرید و فروش اجناس است که با گسترش روزافزون اینترنت و رشد متوسط ۳۰ درصدی کاربران آن در ایران به امری معمول تبدیل شده است و همه روزه شاهد تولید سایت های فروشگاهی مختلف و رنگارنگ در محیط مجازی هستیم. اما چگونه می توان سایت معتبر از نامعتبر را در این محیط تشخیص داد.

مسلما ظاهر امر خیلی در تشخیص سایت معتبر مهم است. وجود تبلیغات مختلف و بدون ربط، از هر جایی و همچنین ظاهر به هم ریخته، پیچیده و صفحات پاپ آپ زیاد در یک سایت از اعتبار آن در نگاه اول می کاهد. پس از آن می توان وجود نمادها و راه های ارتباطی مختلف را نشانه اعتبار سایت دانست.

سایت معتبر تنها راه ارتباطی را از طریق ایمیل یا پیامک قرار نمی دهد. شماره تلفن ثابت و همراه و در صورت لزوم آدرس، سایت را معتبر می کند. نمادهای رسانه و اینماد هم اشاره به سایت معتبر دارد. البته اینماد فقط برای سایت هایی است که قصد خرید و فروش و دریافت پول از طریق اینترنت و درگاه بانکی را دارند، مهیاست و نمی توان از همه سایت ها انتظار وجود اینماد را داشت.

اما یکی از مهم ترین شاخص های سایت معتبر، فعالیت تخصصی سایت است. به عنوان مثال اگر قصد خرید کولر آبی دارید، بهتر است سایتی را مد نظر قرار دهید که تنها و به صورت ویژه بر روی محصولات تهویه مطبوع فعالیت دارد. از جمله مزیت های استفاده از چنین سایتی می توان به دریافت اطلاعات تخصصی در خصوص محصول، آشنایی با مدل های جدید کولر آبی نظیر کولر آبی خورشیدی، کولر آبی سلولزی و قیمت های روز آن ها، دانست.

البته سایت های معتبر در حوزه تخصصی تهویه مطبوع علاوه بر انجام خرید و فروش انواع کولر به صورت عمده و جزئی، خدمات مشاوره محاسبات تاسیسات مهندسی، نصب و پشتیبانی تعمیرات و قطعات پس از فروش را هم ارائه می دهند. وجود تمامی این ویژگی ها در یک سایت نشان از معتبر بودن آن و اطمینان از بهترین حالت خرید برای مشتری دارد.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …